Jump to content

silvershadow

ANA KONU

Recommended Posts

Arkadaslar benim anahtarlik koptu metal yerinden alirken vermislerdi adamda demisti cabuk kopabiliyor diye :) bunu tamir etmenin bir yolu varmidir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

https://tr.motor1.com/news/368083/yeni-golf-cevreci-dizel-motor/

Mk8 daha çevreci TDI motorla gelecekmiş

Bu durum daha fazla ort. tüketime yol açar muhtemelen..

Çevre muhabbettine 

Mazotun içinde bunu yakma şunu yakma bunu biriktir şunu elekten geçir sonra ayrıca katalitik sobada yak .... 

Bi dolu Nükleer reaktör atık talimatı

Zaten şu pasif dfp jenerasyonu olayında 

Otoban /çevreyoluna çık 2000/3000 devir keyfi 15 dakika bas gaza ....dfp temizlendi!! Eve dön!!!

İnsan bunu anca beleş şirket aracı yakıtıyla seve seve yapar aslında (onu da yapan şirket çalışanı varsa?)

Bir depo doluyor 310 liraya... 15-20 dakika temizlik imandan gelir gezisi ??

Bir depo boyunca 350 km de bir  3 kez ?

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Zaytung öneri varmı hocam, güzel bir anahtarlık alayım kendime, ben gelende şu gti logoluları gördüm ama araba gti değil 1.0tsi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, kizilat yazdı:

@Zaytung öneri varmı hocam, güzel bir anahtarlık alayım kendime, ben gelende şu gti logoluları gördüm ama araba gti değil 1.0tsi :D

Ben 1.0 da bunu kullanıyordum gti metal altlıkla çok güzel oluyor tavsiye ederim

6D466557-262E-44B9-AA16-A846E2FE4C86.jpeg

5E75A533-F7C9-48BE-A688-3C9D287F29B4.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@kizilat

yetkili servisten aldim, internettekilere benzemez, cok kaliteli, 75tl olmasi lazim su an. Yedek anahtar icin de mavisini aldim. Oneririm.

tarihinde latissimusdorsi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kizilat yazdı:

@mbonat teşekkürler hocam, bu anahtarlığı nereden alabiliriz servismi satıyor?

Hocam servistende alabilirsiniz ama çok ciddi fiyat istiyorlar ben AliExpressten almıştım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bencede serviste tanıdık varsa rica minnet bir adet verirler diye umuyorum yoksa AliExpress ten alınabilir ama bu aralar AliExpress tede sıkıntı var gönderiler gelmiyo ya da cok gec geliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Zaytung yazdı:

Bencede serviste tanıdık varsa rica minnet bir adet verirler diye umuyorum yoksa AliExpress ten alınabilir ama bu aralar AliExpress tede sıkıntı var gönderiler gelmiyo ya da cok gec geliyor

Gelmesine geliyorda bu ay nerden baksanız 200 tl vergi verdim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mbonat Ya bende cok pahalı olmamak kaydıyla telefon parcaları aldım takipsiz di ama gelmedi iade istedim iade ettiler parayı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Zaytung yazdı:

@mbonat Ya bende cok pahalı olmamak kaydıyla telefon parcaları aldım takipsiz di ama gelmedi iade istedim iade ettiler parayı 

Küçük parçalar almak çok mantıksızlaşmaya başladı en ucuz şeye bile 10 küsür tl vergi veriyoruz Türkiye’den almak daha mantıklı oluyor büyük şeyler için sıkıntı yokta dediğim gibi küçük şeyler mantıksızlaştı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi akşamlar, geçen hafta yaptırdığım bakımda motor soğutma suyunu da komple değiştirdim, usta hazneye yalnızca G13 antifiriz koydu, sorduğumda gerek yok dedi ama antifirizi saf suyla oranlaması gerekmiyor muydu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rakıya ne buz atan ,, nede su katan ,, sek içim tercih eden ustaya denk gelmişsiniz!

Şu an radyatörün motor soğutma performansına negatif etki edecek bir durum var 

Acil olarak fifty/fifty antifriz/saf su karışımına geçiniz

Siz kışın aman motorum donmasın derdindeyken! Motorunuz yarın yanabilir???

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Ysn yazdı:

iyi akşamlar, geçen hafta yaptırdığım bakımda motor soğutma suyunu da komple değiştirdim, usta hazneye yalnızca G13 antifiriz koydu, sorduğumda gerek yok dedi ama antifirizi saf suyla oranlaması gerekmiyor muydu?

Eğer pre-mixed koyduysa sulandırmaya gerek yok . 

Onun dışında soğutma suyunu saf kullanırsanız. Aracınız daha zor soğur buda uzun vadede soğutma sistemine zarar verir.

Saf kullanıldığı için donma noktasıda yüksek olucaktır .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hiç kullanılmamış kutusunda orjinal VW anahtarlığım var. Ankara’da ilgilenen arkadaşlar var ise ücretsiz verebilirim. Telefon ile 1-2 fotoğraf çektim.

Not: Post editlenmiştir.

BADA9479-87E5-48DB-BB73-7CE97018F2F1.jpeg

tarihinde TurmericGolf tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, TurmericGolf yazdı:

Arkadaşlar hiç kullanılmamış kutusunda orjinal VW anahtarlığım var. Fiyatını bilmiyorum açıkcası ama 100 TL’ye verebilirim. İlgilenen arkadaşlar için telefon ile 1-2 fotoğraf çektim.

BADA9479-87E5-48DB-BB73-7CE97018F2F1.jpeg

9BE611EB-A035-4661-A895-3F555F58C714.jpeg

DA4D4492-457C-4B00-BC9C-2737C4FE50A1.jpeg

59706992-FCEF-4F89-BC1F-DA0C4704DB77.jpeg

Merhaba,

Aklınızda bulunsun,serviste ücretsiz veriyorlar 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@kizilat  internete bakmanı tavsiye ederim güzel anahtarlık yada kılıflar hep mevcut

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Golf835 yazdı:

Burda ne demek istemisler (?)

Screenshot_2019-09-20-08-18-49-1.png

Akılları sıra Volkswagen'a saplamışlar :)

"Ford'un ve Toyota'nın kurucuları bilinen, vizyoner kişiler; Volkswagen kimin çocuğu belli değil" demeye çalışmışlar...

Hakikaten, daha önce hiç düşünmemiştim, Volkswagen'in kurucusu kim? Bir hikayesi vs var mıdır? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, SCC yazdı:

Akılları sıra Volkswagen'a saplamışlar :)

"Ford'un ve Toyota'nın kurucuları bilinen, vizyoner kişiler; Volkswagen kimin çocuğu belli değil" demeye çalışmışlar...

Hakikaten, daha önce hiç düşünmemiştim, Volkswagen'in kurucusu kim? Bir hikayesi vs var mıdır? 

Hahhahahaha kimin cocugu belli deil :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...