ANA KONU

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler @maniax hocam. Cam suyu neden koydurmadınız?

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler @maniax hocam. Cam suyu neden koydurmadınız?
7-8 TL'nin hesabını yaptık diyelim :)

würth koyuyorum ben kendim, doluydu zaten

bi de söylemezseniz dolu olsa bile cam suyu diye faturaya geçiriyolar ona sinir oluyorum

7-8 TL'nin hesabını yaptık diyelim :)

würth koyuyorum ben kendim, doluydu zaten

bi de söylemezseniz dolu olsa bile cam suyu diye faturaya geçiriyolar ona sinir oluyorum
Wurt'den memnunmusunuz hocam.yaz-kis secenekleri varmi?lastiklerde sertlesme oluyormu uzun vadede?birde memnunsaniz kullandiginiz urunun resmini veya linkini paylasabilirmisiniz rica etsem?

Wurt'den memnunmusunuz hocam.yaz-kis secenekleri varmi?lastiklerde sertlesme oluyormu uzun vadede?birde memnunsaniz kullandiginiz urunun resmini veya linkini paylasabilirmisiniz rica etsem?
hocam yazın bunu koyuyorum 5 lt suya 2 tane

https://shop.wurth.com.tr/cam-temizleme-sabunu-32ml

kışın da shell'de satılan antifrizli sudan 1/1,5 oranında

portakallı tang gibi kokuyo :)

gayet güzel temizliyor.

sitede ucuzmuş bu arada, benzinliklerde 3 TL'ye falan satılıyo

sertleşme yapıyor mu sorusuna şöyle cevap vereyim;

eski aracımı aldığımdan beri 5 yıl hep bu kombinasyonu kullandım, 1 kere silecekleri değiştirdim, şimdi de değişme zamanları geldi, araç 100.000 oldu. normalde de bu kadar sürede 2 takım giderdi diye düşünüyorum :)

hocam yazın bunu koyuyorum 5 lt suya 2 tane

https://shop.wurth.com.tr/cam-temizleme-sabunu-32ml

kışın da shell'de satılan antifrizli sudan 1/1,5 oranında

portakallı tang gibi kokuyo :)

gayet güzel temizliyor.

sitede ucuzmuş bu arada, benzinliklerde 3 TL'ye falan satılıyo

sertleşme yapıyor mu sorusuna şöyle cevap vereyim;

eski aracımı aldığımdan beri 5 yıl hep bu kombinasyonu kullandım, 1 kere silecekleri değiştirdim, şimdi de değişme zamanları geldi, araç 100.000 oldu. normalde de bu kadar sürede 2 takım giderdi diye düşünüyorum :)
Bilgi icin tesekkurler hocam.

Araciniz 2015 model.1 senede 100.000 mi yaptiniz benmi yanlis anladim? :)

Bilgi icin tesekkurler hocam.

Araciniz 2015 model.1 senede 100.000 mi yaptiniz benmi yanlis anladim? :)
ben karman çorman yazdım hocam ondan öyle oldu :)

evimizin diğer aracı, benim ilk göz ağrım punto 100bin oldu. kendisi 2011 model. onda deneyip memnun kaldığım şeyleri golfe de uyguluyorum

golf daha 1 hafta önce 15000 oldu

ben karman çorman yazdım hocam ondan öyle oldu :)

evimizin diğer aracı, benim ilk göz ağrım punto 100bin oldu. kendisi 2011 model. onda deneyip memnun kaldığım şeyleri golfe de uyguluyorum

golf daha 1 hafta önce 15000 oldu
Anladim hocam.Benimde 5000 oldu.yapmam gereken seyler var ama firsat bulup ilgilenemiyorum aracla.

2 ay sonra tatil icin uzun yol yapacagim,umarim once veya yolda sıkıntı yasamam.lastikleri on-arka yapmak lazimmi veya yagi degismek gerekirmi su an bunlari düşünüyorum.

Anladim hocam.Benimde 5000 oldu.yapmam gereken seyler var ama firsat bulup ilgilenemiyorum aracla.

2 ay sonra tatil icin uzun yol yapacagim,umarim once veya yolda sıkıntı yasamam.lastikleri on-arka yapmak lazimmi veya yagi degismek gerekirmi su an bunlari düşünüyorum.
bildiğim kadarıyla yağ değişimine gerek yok rutinde. yağ seviyesi kontrol edilebilir. yüklü gidecekseniz lastik basınçlarını 33-34 civarına çekmek uygun olacaktır. hatta benim kapıda 4 kişi ve bagaj full haliyle önler 35 arkalar 41 yazıyor. geçen yıl adapazarına o şekilde gitmiştim. ön arka yapmaya da gerek yok henüz çok erken

bildiğim kadarıyla yağ değişimine gerek yok rutinde. yağ seviyesi kontrol edilebilir. yüklü gidecekseniz lastik basınçlarını 33-34 civarına çekmek uygun olacaktır. hatta benim kapıda 4 kişi ve bagaj full haliyle önler 35 arkalar 41 yazıyor. geçen yıl adapazarına o şekilde gitmiştim. ön arka yapmaya da gerek yok henüz çok erken
2 kişiyiz hocam.yalniz yol çetin biraz.

Burda bir kac arkadas ilk 5000 kmde yaglarini degistirdiklerini yazmisti,hatta sanirim birisi rodaj gecer gecmez degismisti.

Benim ilk bakim yılbaşında,o tarihe kadar araca dokunmayacagim gibi duruyor.ortalama 15.000 olur diye düşünüyorum.

@brkshn keşke olsaydı da yapsaydık be hocam :)  

@Srkn Yıllardır tüm araçlarımda kullanıyorum. Opet ve Türk Pietrollerinde sürekli bulabılırsınız bu urunu. LAkin kokusuda çok güzel bence :)  

evet@burak_ hocam binmeden once acip havalandirmak lazim dedigin gibi

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

Geri
Üst Alt