ANA KONU

Merhabalar. Her zamanki gibi bugünde telefonu bluetooth ile araca bağladım. O esnada İBB Cep Trafik uygulamasından trafiği bir kontrol edeyim dedim, ilk defa karşılaştığım bir görüntü oluştu. resimde en alttaki uygulama araca bağlandı diye gözüktü.

Resim:  

WhatsApp-Image-20160706.jpeg

ne olduğu hakkında bir bilgisi olan var mıdır ? Araçta 6.5 Composition media var. Sol altta mute tuşu olan. Uygulama ve araçla ilgili bir veri aktarımı söz konusu mudur acaba ?

Merhabalar. Her zamanki gibi bugünde telefonu bluetooth ile araca bağladım. O esnada İBB Cep Trafik uygulamasından trafiği bir kontrol edeyim dedim, ilk defa karşılaştığım bir görüntü oluştu. resimde en alttaki uygulama araca bağlandı diye gözüktü.Resim:  

WhatsApp-Image-20160706.jpeg

ne olduğu hakkında bir bilgisi olan var mıdır ? Araçta 6.5 Composition media var. Sol altta mute tuşu olan. Uygulama ve araçla ilgili bir veri aktarımı söz konusu mudur acaba ?
Bluetooth dan ses aktarımı sağlıyor olabilir onu soylemistir uygulama.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğuş oto veya Doğuş grup çalışanı vw araç alsa ekstra ne kadar indirim alır?

OnurD7 dedi:
@diablo iOS 8.3 ile gelen bir özellik. Aynı ekranı eğer telefonunuzda Vodafone Yanımda uygulaması yüklüyse ve yakınınızda Vodafone şubesi varsa görebilirsiniz, ya da İşCep uygulaması yüklüyse ve yakınınızda İş Bankası ATM'si varsa da görebilirsiniz. 
Anladım. Teşekkür ederim yanıtınız için

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@silvershadow Murat bey bi xenon plus farlarda u ledler tek mi çift mi? (bu büyük ve küçük farlar birliktemi u led olur)

@silvershadow Murat bey bi xenon plus farlarda u ledler tek mi çift mi? (bu büyük ve küçük farlar birliktemi u led olur)
Değerli Hocam;

Yusuf Hocam sağolsun yanıtlamış. :)

Aynen doğrudur.

Golf R ve 40. yıl özel serisi dışında çift U led fabrikasyon olarak satılmıyor .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese merhaba ben Berk.Öncelikle forumdaki tüm üyelerin bayramı mübarek olsun.Yeni üye oldum fazlası ile acemiyim bu yüzden  başlangıç olarak bir sorum vardı ve buraya yazmayı uygun gördüm.Yeni araç olarak golf almaya karar verdik.Bursa Doğuş Oto servisle görüştüm ardından allstar ve highline donanım arasında bir çelişkide kaldım.Net bir şekilde hangisini önerirsiniz?Dürüst olmak gerekirse şu an için dış donanım özelliklerinden dolayı allstar donanım daha cazip ve  ilave olarak bir kaç özellik ekletmek daha makul gibi duruyor.Tecrübe ve bilgilerinizden ötürü fikirleriniz bu yolda benim için önemli.Şimdiden teşekkür ediyorum iyi akşamlar.

@3erk aramıza hoş geldiniz. Allstar olduğu gibi kabullenmek zorundasınız hocam ne yazıkki. Sadece cam tavan eklenebilir. Başka opsiyon allstara eklenemez. Eğer vazgeçilmez opsiyonlarınız varsa mesela keyless ya da ergo koltuk gibi allstar size uygun değil. Eğer üzerindeki opsiyonlar size yeterse alınabilir. Yoksa highline alın. Bu arada hangi motoru tercih ediyorsunuz.

@yusufBilgilendirme için çok teşekkür ederim.1.4 TSI manuel alacağız kısmetse ,serviste iken allstar hakkında bilgi verildi ayrıca başka araç üzerinde dış donanım özelliklerini gösterdiler ne, nasıl olacak vs  dedik tamam budur o sırada anahtar olmadığı için içerisi kabaca anlatıldı soru işareti olarak kaldı.Daha önce vw kullanmadık çevremizde pek kullananda yok biraz yabancıyız bilemedik.Nette de baya olumsuz yorum görünce ki iç donanım ve konfor başta olmak üzere, bir şüphe oluştu.Dürüst olayım kader ne gösterir bilinmez ama bu araç belki de bizim son aracımız olacak ,aldıktan sonra pişmanlık yaşamamak veye soru işareti kalmaması için aradaki farklar ele alındığında fiyat ,donanım çerçevesinde hangisi daha iyi bir seçim olur  danışmak istedim.

Herkese merhaba ben Berk.Öncelikle forumdaki tüm üyelerin bayramı mübarek olsun.Yeni üye oldum fazlası ile acemiyim bu yüzden  başlangıç olarak bir sorum vardı ve buraya yazmayı uygun gördüm.Yeni araç olarak golf almaya karar verdik.Bursa Doğuş Oto servisle görüştüm ardından allstar ve highline donanım arasında bir çelişkide kaldım.Net bir şekilde hangisini önerirsiniz?Dürüst olmak gerekirse şu an için dış donanım özelliklerinden dolayı allstar donanım daha cazip ve  ilave olarak bir kaç özellik ekletmek daha makul gibi duruyor.Tecrübe ve bilgilerinizden ötürü fikirleriniz bu yolda benim için önemli.Şimdiden teşekkür ediyorum iyi akşamlar.
Değerli Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

@yusufBilgilendirme için çok teşekkür ederim.1.4 TSI manuel alacağız kısmetse ,serviste iken allstar hakkında bilgi verildi ayrıca başka araç üzerinde dış donanım özelliklerini gösterdiler ne, nasıl olacak vs  dedik tamam budur o sırada anahtar olmadığı için içerisi kabaca anlatıldı soru işareti olarak kaldı.Daha önce vw kullanmadık çevremizde pek kullananda yok biraz yabancıyız bilemedik.Nette de baya olumsuz yorum görünce ki iç donanım ve konfor başta olmak üzere, bir şüphe oluştu.Dürüst olayım kader ne gösterir bilinmez ama bu araç belki de bizim son aracımız olacak ,aldıktan sonra pişmanlık yaşamamak veye soru işareti kalmaması için aradaki farklar ele alındığında fiyat ,donanım çerçevesinde hangisi daha iyi bir seçim olur  danışmak istedim.
Yanıtınız burada;

Son derece ateşli bir tartışma konusu tam da bahsini ettiğiniz "Allstar mı yoksa highline mı veya donanımlı Comfortline mı?" konusunda gerçekleşti.hatta o kadar alevlendi ki konu kilitlenmek durumunda kalındı.

Her farklı fikre sahip olan taraf da kendine göre makul nedenlere sahip.

İddia odur ki;

benzer bir aracı Comfortline baz donanım üzerinden Allstar donanımı ile doldurmak istesek 6 bin lira fazla ödememiz gerekecek. Son derece haklı.

Bir başka fikre göre; istediğiniz kadar doldurun bu araç highline olarak satılmayacak ve donanımlar heba olacaktır bu nedenle Allstar da ara donanım olarak ne Highline ne de onun üstü olmadığı için değer kaybı daha fazla olacak daha az alıcısı olacaktır. Bu da haklı.

Tam istediğiniz kombinasyon buysa cam tavan için bunca zahmet ve farka değer mi bilinmez? ayrıca ne kadar isteseniz de Allstar donanımına özgü bazı özellklere sahip olamazsınız.

Buradaki tüm fikirleri okuduktan sonra fikrinizi şekillendireceğinizi düşünüyorum.

Kararınız ne olursa olsun hayırlı olsun.

Allstar donanimda ayna karartma olmadigini da hesaba katin lutfen. 2016 yilinda hele turkiye gibi mora kacan mavi ampullerin kullanildigi bir ulkede bu ozelligin standart olmamasi bence kabul edilemez.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam eğer uzun yıllar kullanacaksanız bence keyless olmalı en azından. iyice donanımları araştırıp highline alın.

OnurD7 dedi:
22 saat önce, OnurD7 yazdı:

Ambiyans aydınlatması sadece beyaz mı yanıyor ? Spor moda alınca kırmızı yanma gibi bir olayı var mı ? 
Kırmızı yanmasını çok isterdim malesef beyaz ama yanılmıyorsam GTI'larda kırmızı R lerdemavi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt