Golf siparişim için fikirleriniz.

Arkadaşlar,bu gün bayiye uğradım golf siparişi için,fakat bayi özel sipariş araçlar için %20 kapora istedi, 20 bin tl demek,bu fazla değilmi? Heryerde bu böylemi??
Bende araç siparişinde %10 istediler, yaptım hocam. Ama %20'de çok abartmışlar..

Opsiyon olarak,

ACC, DLA, ERGO, AppConnect

bu iki araç için güzel indirim var. normal versiyonlara göre. 

bununla birlikte bir adet pasifik mavi 1.6 tdi dsg highline, u-led,ergo, cam tavan, 18" durban mevcut. oldukça güzel bir konfigürasyon. 

bununla birlikte bir adet pasifik mavi 1.6 tdi dsg highline, u-led,ergo, cam tavan, 18" durban mevcut. oldukça güzel bir konfigürasyon. 
Ne fiyat verdiler size acaba?Yada indirim oranları neydi?

şimdiden sonraki özel siparişlerin kampanyanın kızıştığı aralık ayında yada 2017 ocakta  gelme ihtimalleri olduğundan 

sipariş iptallerini göze alamıyorlar bence.

o aylarda bayideki mevcut araçlarla sipariş araçlar arasında epey fiyat farkı olur bence

Bence bu araci dusunmeden alin %90 appconnectt te vardir aracta uzun sure guzel guzel binersiniz.

altur'daki araçların fiyatlarından %6-7 düşebilirsiniz. eğer önceden bir araç aldıysanız belki %1 daha olabilir.

@driver_can

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mayıs ayında aldım ozamanda güzel indirim yaptılar ellerinde bulunan hazır araçtı benim aldığım yüzde 6.4 gibi indirim oldu.

@silvershadow hocam yeni döndüm malesef görüşme imkanım olmadı yarın inşallah 

@driver_can şuan da yüzde 6 civarı indirim yapıyolar ama bu araçlar için henüz fiyat almadım

R-Line da Direksiyon golf R daki gibi mi yoksa standart mı? Bide fiyatı nedir ?

Eğer iç Rlıne paket almazsanız opsiyon olarak normal golflerdeki direksiyondan geliyor.
Değerli Hocam;

Bilgi için teşekkür ediyorum 

Progressive direksiyon için GTI veya R almak zorunda kalmayacağız ama interior R Line henüz alınamıyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam;

Bilgi için teşekkür ediyorum 

Progressive direksiyon için GTI veya R almak zorunda kalmayacağız ama interior R Line henüz alınamıyor. 
Sanki iç Rlıne da alınabiliyor diye forumda Bi yerde okumuştum ama yanılıyor olabilirim.Yalnızca direksiyon hoşuma gitmişti koltukları benimseyemedim.Ergo koltuklar daha spor ve güzel duruyordu.

Geri
Üst Alt