Golf siparişim için fikirleriniz.

Hepsi birbirinden güzel ya da hepimiz üşüttük.

Bence 1. ihtimal.

Hepsi birbirinden güzel ya da hepimiz üşüttük.

Bence 1. ihtimal.
Değerli Alper Üstadım 

Havalardan Hocam havalardan..

bu kadar hızla durmadan değişirse olacağı budur.

Sizin midline plus un müşterisi hazır...

Onu elden çıkartalım. 

Sıkı pazarlığa ben de dahil olacağıma söz vereyim.

Sizde aklı başında olmaktan kurtulup, siz  bütün dünyaya katlanmak yerine bütün dünya size katlansın... Ne dersiniz?  :000180-medium:

R line iyidir iyi... :000073-medium:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow Murat Bey teşekkür ederim, inşallah bir gün olur dediğiniz benzer bir değişiklik, siz de istediğiniz zaman dahil olursunuz.

Ben şu makyajlı kasayı görmek istiyorum o nedenle şimdilik sakin kalmaya çalışıyorum :)

Alacak olan arkadaşların heyecanını hissediyorum, Allah herkese gönlüne göre versin. Golf ün hepsi iyi ve güzel ;)

Aklıma takılan birşey oldu.Rlıne araçlardaki orjinal spoileri servisten temin edemez miyiz?Spoiler kanatçıkları nasıl montaj yapılmış acaba?Ender'den gti Spoiler alınca bagaj kapağı da değişmesi gerekiyor Rlıne da aynı spoilere benziyor?

@driver_canBaşka forumlarda da okumuştum Gti ve R spoiler için bagaj kapağının değişmesini.Eğer yanlardaki flapları soruyorsanız onlar yapışmalı taktıranlar var.

@driver_canDeğerli Hocam 

Kırmızı olan üst katta 

Gri olan alt kattaymış. 

Bende diğer fotoğrafları ve donanımları ekleyeyim...

/monthly_2016_10/IMG-20161007-WA0014.thumb.jpg.6a6ac70f6c631450d281aa79565936b0.jpg

/monthly_2016_10/IMG-20161007-WA0015.thumb.jpg.c006f560b6cb0614a73f958a84a690ed.jpg

/monthly_2016_10/IMG-20161007-WA0017.thumb.jpg.95993190b139891824e91ed0aa2b5097.jpg

/monthly_2016_10/IMG-20161007-WA0016.thumb.jpg.87f47de76ffe8c873ce8da8e4aa4fb19.jpg

/monthly_2016_10/IMG-20161007-WA0018.thumb.jpg.19bfb99fcf12f85c401ed33246941d07.jpg

Değerli @gokberks Hocamı haklı çıkartalım...   :000043-medium:
Hocam ben 10 gün önce ordaydım üst kattada gri r line alt kattada gri r line vardı. Burdaki kırmızı r line da alt katta gözüküyor ama, üst kata çıkmak lazım [emoji41] binek araçların çoğu üst katta oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar,bu gün bayiye uğradım golf siparişi için,fakat bayi özel sipariş araçlar için %20 kapora istedi, 20 bin tl demek,bu fazla değilmi? Heryerde bu böylemi??

Arkadaşlar,bu gün bayiye uğradım golf siparişi için,fakat bayi özel sipariş araçlar için %20 kapora istedi, 20 bin tl demek,bu fazla değilmi? Heryerde bu böylemi??
Değerli Hocam

Olmaz öyle şey...

Oldu olacak peşin isteseydi. 

Hemen hemen tüm bayilerde bin lira yeterlidir.

Bazı bayiler de 5 bin istiyor.

Sonra personeli  kaçıp gitti peşinatı da cebine attı diye suçu personeline yıkıyor ...

Başka yerde sipariş verin Hocam.

Hangi bayi o? Bilelim de kimseye önermeye kalkmayalım. 

Değerli HocamOlmaz öyle şey...

Oldu olacak peşin isteseydi. 

Hemen hemen tüm bayilerde bin lira yeterlidir.

Bazı bayiler de 5 bin istiyor.

Sonra personeli  kaçıp gitti peşinatı da cebine attı diye suçu personeline yıkıyor ...

Başka yerde sipariş verin Hocam.

Hangi bayi o? Bilelim de kimseye önermeye kalkmayalım. 
Bende öyle düşündüm hocam,hatta kendisine bile söyledim,ayrıca araçtan vazgeçme durumunda kapora yanıyormuş,böyle bi saçmalık olabilirmi?

Bu gün sipariş verecektim,%20 isteyince ve sipariş 4 ayda gelicek deyince vazgeçtim,almamam için herşey yaptı st sanırım,ayrıca ödemenin tamamınıda araç geldikten sonra peşin yapacaktım,kredi felan değil yani...indirimde %4.5 Muş...

Diyarbakır Dicle otomotiv

Bende öyle düşündüm hocam,hatta kendisine bile söyledim,ayrıca araçtan vazgeçme durumunda kapora yanıyormuş,böyle bi saçmalık olabilirmi?

Bu gün sipariş verecektim,%20 isteyince ve sipariş 4 ayda gelicek deyince vazgeçtim,almamam için herşey yaptı st sanırım,ayrıca ödemenin tamamınıda araç geldikten sonra peşin yapacaktım,kredi felan değil yani...indirimde %4.5 Muş...

Diyarbakır Dicle otomotiv
Kafayı yemiş o st okadar para vericem bide yanıcak param adamdan kan alırım bidaha kimseye böle Bi teklife yeltenemez...Siz istanbuldan sipariş verin bence Bi uçakla gelirsiniz.

Öncelikle hayırlısı olsun benim bu konudaki opsiyon olarak tek düşüncem highline donanımda görsel park desteği standart olarak geldiği için geri görüş kamerasına ihtiyaç yoktur.bana göre nedeni kameradan daha çok kullanışlıdır kullandığınızda anlıcaksınız görsel park desteği cok daha mantıklı boşuna para vermeye gerek yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Okty Canpolat bencede başka illere yönelin çok saçma,düpedüz dolandırıcılık

@leventksk dediğiniz doğru aslında görsel park desteği yeterli bir donanım ama gerigörüş isteme amacım tamamen app-connect :)

Geri
Üst Alt