Jump to content

lebut

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  16
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  lebut
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. jant onarım sorusu cevapsız kalmış, konuyu hortlatalım, sürtünme sonucu dijon jant kollarında 3- 5 milimetre yaralar oluştu. bunun düzgünce dolgu-kaynak vs ile onarılıp, boyanıp balansını falan bozmadan kullanmak mümkün müdür? istanbulda önereceğiniz bir yer var mı? yoksa astarı yüzünden pahalıya çıkar deyip ince stepne mi almalı,
 2. lebut

  Güncel Bakım Masrafları

  golf7 1.2 tsi DSG 4. yıl bakımını dün 26.250 km de yaptırdım. yağ filtreler cam suyu .. zubizu indirimi ile 1084 tl konulan yağ shell helix ultra 0-30 olarak yazılmış faturaya.
 3. lebut

  Golf 7 Camdaki Kireçlenme

  ev tipi cam silme sıvıları yada sirkeli su kullanıyorum, genelde başarılı oluyor. cam filmi yaptırdıgım yerdeki usta beyaz pasta önerdi, hatta zorla kendisi pastaladı. izler gitti ama bu pasta işi aklıma yatmadı. sonuçta aşındırıcı. leke gider çizikler kalır.
 4. lebut

  CAM TAVAN KİLİTLENDİ

  @hellfire39 elektronik cihazların arızlarında atalarımızın ilk 3 çözümü: 1-kapat aç 2-fişini çıkarıp tak 3-tokatla benimki 3. seçenekle çözüldü. tavan döşemesinde sunroof motorunun olduğunu düşündüğüm yere elimin ayasıyla 2 defa patlattım. normale döndü.
 5. benim aynalardaki durum şöyle: park ederken sağ ayna asağı iniyor. devam ederken eski pozisyona geliyor. ancak arada sol aynayı ayarlayım derken sol ve sağ birlikte hareket ediyor????
 6. lebut

  Akü Bitti Bilgilendirme

  " 12V akü zayıf, Sürüş işletiminde şarj edin" uyarısı çıktıktan sonra hastamızın 3 ay ömrü kalmış demek mi oluyor acaba? beklemeyip aküyü hemen değiştirmeli mi?
 7. konuya katkıda bulunayım. elektriksel sıkıntı yoksa, sanrufun arka kısmı ile arka tavan aydınlatma grubunun arasındaki tavan döşemesine ; elinizin ayası ile orta şiddette bir iki darbe genelde sorunu çözüyor
 8. lebut

  Güncel Bakım Masrafları

  güncel bakım fiyatı da benden olsun. 1.2 TSI otomatik 3.yıl bakımı rutin işlere fren hirdroliği eklendi, cam suyu çıkartıldı fiyat 1115 tl . istanbul uzay oto.
 9. lebut

  ANA KONU

  @emreozk dostum araç garanti kapsamındaysa servise götür garantiden hallettir. garantisi bittiyse özele. bir arkadaşımın aracında olmuştu. komple multimedya değişecek dediler..
 10. lebut

  Güncel Bakım Masrafları

  İlk bakıma 6.000 de gitmiştim, çıkan parçaları bagaja koymamışlar. (Ben de sormadım). Zaten yağ dışında birşeyi değiştirmeseler deyip önemsememiştim. İkinci bakıma 10.000 de gittim. Bagaja çıkanları poşetle koymuşlar. İl dışındayım, dönünce kontrol edeceğim ne markaymış çıkanlar...
 11. lebut

  Güncel Bakım Masrafları

  Golf 1.2 dsg 10.000 km (2.yıl) bakımına 900 tl aldılar. cam suyu koydurmadım...
 12. İkisini de alabilecek canlı para cepteyse, paradan para kazanan biri değilseniz (dizele verilecek fazladan parayı bir senede beşe katlamak mesela) dizeli tercih etmekten zarar gelmez derim.
 13. lebut

  Yeni Ötv Düzenlemesi

  70-120 bin arası ötv %50 golf bu aralıkta kalır bundan sonra pazarlıkta top bayide sitede fiyatlar güncelleniyor Tdi golfün dünkü vergi öncesi fiyatları hemen arşivlenip saklanmalı,
 14. lebut

  Golf siparişim için fikirleriniz.

  şimdiden sonraki özel siparişlerin kampanyanın kızıştığı aralık ayında yada 2017 ocakta gelme ihtimalleri olduğundan sipariş iptallerini göze alamıyorlar bence. o aylarda bayideki mevcut araçlarla sipariş araçlar arasında epey fiyat farkı olur bence
×
×
 • Yeni Oluştur...