Yeni golfüm

@kvc_kvc Yeni Golfünüz hayırlı olsun. Renk tercihiniz çok yerinde olmuş. Bence Golfe yakışan en iyi renklerden birisi. Allah kazasız binmeyi nasip etsin.

@kvc_kvc Hocam aracınız hayırlı olsun. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@kvc_kvcMaşallah. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın. Hayırlı olsun.
tesekkur ederım arkadaslar...

Güzel ve saglikli gunlerde kazasiz kullanmak nasip etsin renk sahane

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@kvc_kvc aracınız hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin. 

Bu arada pasifik mavi renk çok farklı ve dikkat çekici bir renk. Herkese nasip olmuyor, bence en iyisini yapmışsınız. jantlarda 17'' dijon veya madrit olsaymış tadından yenmezdi. 

@kvc_kvc aracınız hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin. 

Bu arada pasifik mavi renk çok farklı ve dikkat çekici bir renk. Herkese nasip olmuyor, bence en iyisini yapmışsınız. jantlarda 17'' dijon veya madrit olsaymış tadından yenmezdi. 
Tesekkur ederim hocam.hersey nasip..cok hizli araci satinca bu kismet oldu...jant olayina cok  takintili degilim ama belki sonra onu da dusunuruz...

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın. Ereğli'den selamlar.

@aaronsagolun hocam..aleykum selam..komsu sayılırız:))

sizinki çifte evlilik olmuş neredeyse :D  mutluluklarınız daim olsun, kazasız belâsız sürüşler.

@fcsrn

eren hocam birkaç yerde çerçeve sildirmenin yasal olmadığını gördüm var mı öyle bir durum? pleksi plakalık ile o uygulama arasında kaldım.

biraz konu dışı başlık sahibinin affına sığınıyorum :)

@fcsrn

eren hocam birkaç yerde çerçeve sildirmenin yasal olmadığını gördüm var mı öyle bir durum? pleksi plakalık ile o uygulama arasında kaldım.

Yağmurdan aktı siyahlıklar :)  

@fcsrn

Yok Hocam öyle birşey, yani bugüne kadar durduran/ceza yazan veya uyaran olmadı. 

Yusuf abiye katılıyorum, bişey diyen olursa da zamanla silinmiş dersiniz. :)

tesekkurler ...guzel seyler pespese geldı...cok sukur...

plaka konusu ıse,arkadaslar plaka konusunda hıc bı katkım olmadı?? servıs yaptı verdı...baktım ıyı duruyor...bence sıkıntı yok zaten deldırmedım

yapıstırın dedım...

Hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler 

Geri
Üst Alt