İlk golfüm

greenday432

Yeni Üye
İsim
emre
Merhaba herkese hayırlı geceler.Yaşım 19 ailem bana  araba almaya karar verdi ve volkswagene gittik gittiğimizde golf 1.2 Allstar ı beğendik karar kıldık.Ama internette gördüğüm yazılar incelediklerim gereksiz ve ya boş olduğunu söylüyor en sonunda sizin sitenizi buldum.Konuları gezdim biraz araştırdım ama kafam biraz sorular var.85 bin tl  fiyat verdiler.Sizce gerçekten değermi bu fiyata yoksa 1.4 highline mı alsam bu internet çok kafamı karıştırdı bir de ilk arabam siz ne demek istediğimi anladınız heralde:)Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Ben ilk arabamı mezun olup işe girdikten 6 sene sonra alabilmistim, 2. el Renault Clio ydu. İllaki araba alınacaksa daha ucuz bir model tercih edilebilir, artan parayida eğitim öğretim masraflarına harcarsin Ailene fazla yük olmamış olursun. Selamlar : - )

Merhaba herkese hayırlı geceler.Yaşım 19 ailem bana  araba almaya karar verdi ve volkswagene gittik gittiğimizde golf 1.2 Allstar ı beğendik karar kıldık.Ama internette gördüğüm yazılar incelediklerim gereksiz ve ya boş olduğunu söylüyor en sonunda sizin sitenizi buldum.Konuları gezdim biraz araştırdım ama kafam biraz sorular var.85 bin tl  fiyat verdiler.Sizce gerçekten değermi bu fiyata yoksa 1.4 highline mı alsam bu internet çok kafamı karıştırdı bir de ilk arabam siz ne demek istediğimi anladınız heralde:)Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Değerli Hocam;

Golf aldıktan sonra donanımı şu ya da bu olmuş çok da önemli değil. 

Allstar donanımı ULED gündüz farları ve Madrid jantlarıyla öne çıkan bir model.

Highline donanımda almanızı önermek için Comfortline donanımda araç alıp doldurma eğiliminde olmalısınız.

Bence alıp kullanın. Gayet güzel bir donanımdır 

Hem Golf'ünüzü hem Keyfini sürün..

Murat hocamın dediğine katılıyorum. 1.2 allstar gayet güzel bir araç. 1.4 alacak olsanız highline derdim...

HİGHLİNE CAN OĞLU CAN DIR ELBETTE 1.4 TAVSİYE EDERİM......

@yusuf evet 1.4 highline düsündüm farklı bir fiyat cıktı ilk arabam olduğu içinde gerek olmadığını düşündüm ve 1.2 allstarda karar kıldım yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim..

@yusuf evet 1.4 highline düsündüm farklı bir fiyat cıktı ilk arabam olduğu içinde gerek olmadığını düşündüm ve 1.2 allstarda karar kıldım yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim..
Değerli Hocam 

Emin olun sizi mutlu edecektir.

Kararınız hayırlı olsun 

Geri
Üst Alt