İzmir Buluşması

Buluşma nerde olsun?

• Kullanılan toplam oy
    19
16-18 Kasım arası İzmir de olacağım, denk gelirse mutlaka uğrarım ben de.

@silvershadow Murat hocam çok isterim ama o günkü duruma bağlı esnek mesai saat ve günlerim olduğu için buluşma gününden birkaç gün önce belli olur gelip gelemicem. Birde araç durumu halen bir golf üm yok duruma göre bir araç ayarlar gelirim umarım.

@silvershadow Forum bornova' nın yanında bence İnciraltı Kent Ormanı Otoparkınında olabileceği fikrindeyim..

Bana her yer yakın hiç sıkıntı değil :)  Önemli olan birlikte olmak ;)
Kent ormanı da güzel bi alternatif olabilir hafta sonu forum bornovadaydım, tam bir ana baba günüydü :)

Bence güzel bir oylama yapıp çoğunluğa göre hareket edebiliriz ;)

Umarım yağmurlara kalmadan ufak çaplı bir toplantımız olur :D

Değerli Dostlarım.

Yeni seçenekler ve mevcut seçenekleri güncelleme işlemi yapıldı.

Rica etsem tekrar oylama yapabilir misiniz?

Bu arada aklımıza gelmeyen yerler konusunda çekimser davranmayıp öneride bulunmanızı da isterim.

Kahvaltı mekanı veya öğlene doğru buluşma olursa başka programı olanlar da işlerinden geri kalmayacaklardır.

Yer seçimi yaparken araçlarınızı rahatlıkla park edeceğiniz ve çay içebileceğimiz bir mekan olursa daha iyi olur.

Bu nedenlerle Bornova Ikea'yı seçeneklerden çıkarttım.

Orada Park Bornova nasıl bir yer? bilemiyorum orası da olabilir.

Tanıdığınız veya gidip geldiğiniz ve emin olduğunuz bir mekan olursa iyi olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzelbahçe ve selwayde yeterli olarak park yeri olduğunu düşünmüyorum bu yüzen benim favorim İnciraltı Kent Ormanı...

Araç park alanı olarak çok rahat ve geniş.. Ama malesef yiyecek ve içecek konusunda çok zayıf..

Yiyecek ve içecek konusunu da kendimiz getirerek çözebiliriz diye düşünüyorum ;)  

Her yer olur, bize her yer karsiyaka nasil olsa, araba Aydin olaka olsa da :) ben de varim.

Güzelbahçe ve selwayde yeterli olarak park yeri olduğunu düşünmüyorum bu yüzen benim favorim İnciraltı Kent Ormanı...

Araç park alanı olarak çok rahat ve geniş.. Ama malesef yiyecek ve içecek konusunda çok zayıf..

Yiyecek ve içecek konusunu da kendimiz getirerek çözebiliriz diye düşünüyorum ;)  
Termos çay da olabilir.

Kağıt bardak, karıştırıcı, şeker

Olay budur. :)

Üstadlarımızdan biri de vag kablosunu getirse bilgisayarıyla beraber, tadından yenmez..  :)

Hanımı çocuğu alıyor muyuz?  Ailecek mi katılım olacak? Ben de katılmak isterim bir mani çıkmazsa. Bornova dışında bir yer olacaksa,  Bornova da buluşup konvoy yapabiliriz : - )

Hanımı çocuğu alıyor muyuz?  Ailecek mi katılım olacak? Ben de katılmak isterim bir mani çıkmazsa. Bornova dışında bir yer olacaksa,  Bornova da buluşup konvoy yapabiliriz : - )
Değerli Hocam 

Zor karar..

İlk buluşma sonrasında ailecek olsun dilerseniz.

Böylece bütün dikkatimizi buluşmaya verebiliriz. :)

Geri
Üst Alt