İzmir Buluşması

Buluşma nerde olsun?

• Kullanılan toplam oy
    19

20161113_132828.thumb.jpg.d2a75653032d8cc33947b4605f4bc2cc.jpg

Mavi yağmurlyağmurluk giyen. @mo_coco nickli Koray Hocam.

1.2 TSI Comfortline Pasifik Mavi U ledli Bi-Xenon Durban ve Highline ayarında dolulukta yakışıklısıyla geldi. 

Maşallah bagaj malzeme deposu. Ve kendimi bir daha titiz sanmayacağım kendisiyle tanıştıktan sonra. Hatta bir dostumuza her lekeyi bire bir temizlik malzemesiyle adeta  hokus pokus numarasıyla lekeleri yok etti.

Koray Hocamın arkasındaki Ağabeyimiz  Audi A3 Sportback TDI Ambition araçla aramıza katılan @alpay ipekgil nickli Alpay Hocam. 3M bayiliği olduğunu öğrendik.  Bundan sonra kendisine sormadan malzeme almıyoruz. 

Diger grupta Önden arkaya doğru  Lacivert montlu, gözlüklü olan Ben... :)

Golfüm yok ama gönlüm tutkusuyla dolu....

Arkamdaki siyah kazaklı @Onurr nickli Onur Hocam. 1.4 TSI DSG Highline Pasifik mavi Durban kombinasyona bir de U ledli Bi-Xenon ekletip nazar mıknatısı ile gelen genç ve tek bekar dostumuz.

Arkasındaki bordo kazaklı ve gözlüklü Hocamız @Eralp Efe nickli Eralp Hocamız. Derin siyah Comfortline Golf'ü ile taaa İzmir'in öteki ucundan geldi. 

En arkada gri kollu tişörtlü Beyaz Comfortline donanımda Golfü ile gelen ama kablosuyla ve bilgisayarı ile herkese kodlamaları özelliklerini açan emektarımız. @erkan163 nickli Erkan Hocam.

20161113_150011.thumb.jpg.a39b8c32f5343a3515177e3f80235b43.jpg

Ikinci pozda ayakta yeşil spor yelekli Olan:

Sonlara doğru yetişmesi başaran Fabrikadan cikarken Derin siyah Comfortline TDI olarak dünyaya merhaba demiş Golfünü Durban, Vogtland yaylar, Led stoplar, Çift U Led, çift egzoz çıkışı ile kendi el emeği ve göz nuru GTD ye dönüştürmüş ve halen de eşsiz projeleri dönüştürmeye devam eden @Gtd_StyLe nickli Fırat Hocamız.

Fotoğrafta görünmeyen ama telefon jokeri olarak kendisine defalarca kere başvurulan ama bir kere o sevgi dolu ses tonunu yitirmeden konuşan, kablosuyla harikalar yaratan ve kablosuyla Golflere abra kadabra demeden sihir misali özellikler ortaya çıkaran, VAG-COM deyince ismi akla gelen, kodları ve menüleri ezberden okuyarak artık ünü Türkiye sınırlarına yayılmış @MSE nickli desem artık nicki isminin önünde olan tek adam.... :)

Orada olmayan ama manevi olarak arka planı dostluk ve sevgileriyle dolduran tüm Golf tutkunu Dostlarım 

Bir ara kafeye gidip yarım saat kadar otursak da içimiz rahat etmedi ve geri döndük Golflerin başına.  

Sonrasında ayakta saatlerce sohbet ettik.

Farkına bile varamadık acıkmış ve susamışız...

Ama yorulmadık...

Tıpkı sevgiyle ve tutkuyla yapılan her iş gibi nasıl zaman geçti anlamadık...

Bir dahaki sefere diyerek herkes yollara koyuldu.

@silvershadow hocam koca bir gülümsemeyle yazınızı okudum :)  çok güzel bir gündü gerçekten teşekkürler tekrardan :)

bende çok gelmeyi istiyordum fakat amcamın birden çıkan ameliyat durumundan dolayı katılamadım açıkçası çok üzgünüm aracım 2 günlük bir çok şeyi sormak isterdim ama nasip olmadı umarım bundan sonra yapılacak ilk buluşmaya gelirim 

@silvershadow @Onurr @Eralp Efe 

İzmir buluşabildi sonunda. Umarım devamı gelir. :)

Sayıda sanki eksik mi var, Murat Abinin haberdar ettiği kişi sayısına göre katılım gösteren arkadaşların sayısı az gibi sanki. 
Eren Kardeşim Vallahi Kavgada söylenmez bu sözler..  :000180-medium:

Ama Türkiye'nin dört bir yanından bu kadar fazla kişiyle buluşma yapmayı başarmış kişiye diyecek sözüm yok...

Haklısın ne desen :000049-medium:

bende çok gelmeyi istiyordum fakat amcamın birden çıkan ameliyat durumundan dolayı katılamadım açıkçası çok üzgünüm aracım 2 günlük bir çok şeyi sormak isterdim ama nasip olmadı umarım bundan sonra yapılacak ilk buluşmaya gelirim 
Gözüm sizi aradı..

Ama Golfüne her yeni kavuşan gibi inmeyi unutmuş olabileceğinizi düşündüm açıkçası. :)

Geçmiş olsun Amcanıza.

@silvershadow maşallah Murat hocam, ilk buluşma anından son buluşma anına kadar buluşan sayısı artan bir etkinlik olmuş, çokta güzel olmuş, devamını en kısa zamanda gerçekleştirmeniz dileğiyle :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Süper bir buluşmaya ev sahipliği yapmış İzmir, 

@silvershadow hocam yazılarınız her zaman olduğu gibi şahane. tanıtım ve anlatım dilinize hayranım her zaman. 

Adana kadar çok katılım olmamış ama söylemeden edemeyecem :D    

Devamını dilemekteyim. 

Çok güzel bir etkinlik olmuş , darısı Bursa'mızın başına...

Fotoğraflardan anlaşılan güzel bir buluşma geçmiş inşallah bir sonraki buluşmada sizlerle birlikte olmak isterim.

Ben de gelmeyi çok istedim ama olmadı :(  foruma bakamadım bile. İnşallah bir sonraki buluşmaya.

Murat abinin dedigi gibi once bulusmaya sonra foruma dahil oldum :))

Aranizda olmak ve sohbet cok guzeldi..

Geri
Üst Alt