Brıdgestone lastik şikayet

arkadaşlar benim ikinci golf üm ilkinde continantel geldi gayet memnundum ikinci aracım da çoğu arabada görmüştüm hankok geliyordu dua ettim inşallah gelmez diye ve brisgeston geldi aracımı ilk gördüğümde lastiklerine bakmıştım çok sevinmiştim ama km yaptıkça pişman ettirdi lastiğin dişleri çok kalın aynı kış lastiği gibi duruyor yol tutuşu çok iyi değil ve çok yol sesi yapıyor bütçe ayırdığım vakit ilk iş lastikleri değiştireceğim 

17 Dijon da aynı lastikle geldi ben durmada da sorun yaşıyorum. Patinaja düşüyor sürekli ASR devreye girmiyor hiç sert frende hemen kayıyor hiç güven vermiyor lastik. 
Değerli Onur Hocam 

Sie de tavsiyem Goodyear Eagle F1 asmtc 3.

Dünya varmış neden daha önce değiştirmedim diyebilirsiniz

@silvershadow SportContact 5 ile Goodyear arasında gidip geliyorum Continental biraz çabuk bitiyormuş sanırım Goodyear tercih edeceğim ben de. Teşekkür ederim öneri için. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow yarılıp yarılmadığını sormadan direkt değiştirdim lastiği, ön sol lastik patlamıştı ön lastikleri arkaya arkaları öne taktılar. Bunda herhangi bir problem olur mu dedim yok olmaz dediler. Arka lastikleri daha geç yersin dediler. Bu arada Antalya'ya giderken az geçmedim Afyon'dan. Neredeyse her sene giderim. Geçerken lokum almadan ayrılmam. Köstebek deliklerini hiç farketmemiştim, geçmiş olsun sizede.

@forzaGilles öneriler için çok teşekkürler.

@silvershadow

silvershadow hocam saygilar goodyear lastik oneriniz kis lastigi icin mi yoksa yaz lastigimidir bilgi verebilirmisiniz.

IQsmart cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Okudukca irkildim ?

En az 10 yildir 10 taneden fazla arac degistirdim.huyumdur her aracima da 18 yada 19 jant takarim.

Cin mali lastikten tutun da endonezya malina kadar f/p araliginda hemen hemen tum lastikleri denedim zaman icinde.pek cok ta lastikci arkadasim var samimi.

2013 1.6tdi sahibiyim.ozellikle  18 bridgestone aldim durban takarken.

On lastik havalarim 30 arka lastikler 32.

Yol tutusundan da,sessizliginden de inanilmaz memnunum.

Değerli Onur Hocam 
Sie de tavsiyem Goodyear Eagle F1 asmtc 3.
Dünya varmış neden daha önce değiştirmedim diyebilirsiniz.

@silvershadow hocam saygilar goodyear lastik oneriniz kis lastigi icin mi yoksa yaz lastigimidir bilgi verebilirmisiniz.

IQsmart cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli Hocam

Sizin mesajınız alıntı yapılan mesajla bir şekilde kaynaşmış diye fark edemedim kusuruma bakmayın.

Bahsettiğim lastikler yaz lastiğidir.

bridgestone bizim eski arabada da vardı. lastiklerin dişleri üzerinde nerdeyse 40-50 bin km geçmesine rağmen hala kullanılabilir durumda idi. ilk başta babam çok memnundu lastik değişimi uzadığı için. o zamanlar made in japan almıştık. gel zaman bu lastiklerle araba yolda sürekli patinaj çekmeye ve arkasını atmaya başladı. frene basıyordun lastik tutunmuyordu. sonra değiştirdik. lastikçi bile " abi dişler sağlam değiştirmeyin yazıktır" demişti. 

10 gün önce aldığım golf un lastikleri de brısgestone t001 çıktı. Ses anlamında başarısız geldi. İlerki günlerde bakalım nasıl olacak?

petlas kullanıcısı yokmu  hiç ben   gayet memlundum   gerçi   aracımda  teneke jant vardı kapaklı olanlardan sanırım   15inç   fakat ben 4 lastik içinde  gayet memlundum

10 gün önce aldığım golf un lastikleri de brısgestone t001 çıktı. Ses anlamında başarısız geldi. İlerki günlerde bakalım nasıl olacak?
4 aydır kullanıyorum hala başarısız. Çok yol sesi alıyor. Ben de bütçe ayırabildiğim ilk anda değiştireceğim.

4 aydır kullanıyorum hala başarısız. Çok yol sesi alıyor. Ben de bütçe ayırabildiğim ilk anda değiştireceğim.
Arabayı teslim aldığım anda üzerindeki lastikleri görünce sevinmiştim çünkü eski arabalarım birinde brısgestone evo vardı, gayet iyidi. Başka lastiklere göre bayağı fazla ses alıyor içeri..

Geri
Üst Alt