1.4 TSI Highline

OnurD7

Katılımcı Üye

İsim
Onur
Araç
2019 Golf 1.6 TDI DSG Highline
Merhaba arkadaşlar, eski hesabıma ulaşamadığım için yeni hesap açtım. Aracımın sipariş durumunu bu konu üzerinden paylaşacağım. Eklettiğim opsiyonlar; 1.4 TSI Highline Manuel Tornado Kırmızısı + Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma, Geri Görüş Kamerası, Bi-xenon Plus Farlar ve LED Gündüz Farları, ergoActive Koltuk, Sürüş Profili Seçimi ve Sunroof.

Sipariş verme     03.06.2016

Sipariş numarası 23.06.2016

Limana sevk ediliyor 14.08.2016

Gemi üzerinde         19.08.2016

Gemi limandan ayrıldı  23.08.2016

Varış limanında         26.08.2016

Volkswagen Yetkili Satıcısında  30.08.2016

Bayiye geliş 31.08.2016

Teslim 02.09.2016

Aracın teklif formu 

AraçTeklifFormu-page-001.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun seçimleriniz çok güzel

Sent from my iPhone using Tapatalk

@OnurD7T shirt güzelmiş, üstünüzde eskisin hocam. Ben de bir kaç gündür siteyi turluyorum. Anahtarlık için silikon kılıf, VW logolu sibop kapağı vs. sipariş vereceğim. Jelatin bulamamıştım hocam hangi satıcıdan aldınız ?

Pedal seti geldi, ST ile görüştüm plakalık istemediğimi, plakayı yapıştırabilirler mi diye sordum. Tabi hatta isterseniz APP de yaparız dedi tam ben de onu soracaktım çok iyi oldu. 

image.jpeg

Şimdi bayiden çıktım aracın fiyatı belli oldu. 84.500 TL 2 yıl garanti uzatma ve kaskoyu da oradan yaptıracağım. Araba şuan gemide Çarşamba günü stoklara girmesi bekleniyor Haftaya Cuma ya da Cumartesi de teslim.

Teşekkürler, bu arada Eylül ayında 1.000 TL gibi bir zam gelecekmiş.

@Aykutengin Zam yansımasın diye 31'ine kadar faturayı kesecekler. Ben de arabayı görmeden ödeme yapmayacağımı söyledim 31'inde görüp ödemeyi yapacağım. 

Bugün kredi başvurusunu yaptım ve proforma faturayı aldım, plaka seçmek için emniyete gideceğim. Araba Çarşamba günü bayide olacak Cumartesi de teslim edilecekmiş. 

Ufak bir detay: Araba Wolfsburg'da üretilmiş :)  

tornado kırmızı, u-led ve cam tavan... çok canlar yakacak bir araç almışsınız. şimdiden hayırlı olsun.

boya koruma yaptırmayı ihmal etmeyin. 

@budak1903 Teşekkür ederim, bir de Durban olsaydı muhteşem olurdu :)  Boya koruma için araştırma yapıyorum seramik kaplama düşünüyorum. 

Geri
Üst Alt