Dost Drive

cem62

Yeni Üye
İsim
Cem
Arkadaslar herkese merhaba. Benim golfum bayiye geldi ama Ankara da emniyet faaliyette olmadigindan araci teslim alamiyorum bu yuzden aracin odemesini de yapmadim. Simdi yarin odeme yapcagim ama sizce biraz dahs bekleyip Agustosun basinda mi odeme yapsam? Cunku polo da ki dost drive indirimi %5e yukseltilmis. Acaba golfte de bu olabilir mi? Tabi bu isin riski bu ay sonunda sona erecek olan dost drive indiriminin yapilmayabilir olusu ☺️ Bu konu hakkinda degerli tecrubelerinizi dinlemek isterim.

Arkadaslar herkese merhaba. Benim golfum bayiye geldi ama Ankara da emniyet faaliyette olmadigindan araci teslim alamiyorum bu yuzden aracin odemesini de yapmadim. Simdi yarin odeme yapcagim ama sizce biraz dahs bekleyip Agustosun basinda mi odeme yapsam? Cunku polo da ki dost drive indirimi %5e yukseltilmis. Acaba golfte de bu olabilir mi? Tabi bu isin riski bu ay sonunda sona erecek olan dost drive indiriminin yapilmayabilir olusu ☺️ Bu konu hakkinda degerli tecrubelerinizi dinlemek isterim.
Değerli Hocam 

1 Ağustosta %2 indirim değil zam haberi geldi ve paylaştım bir hafta kadar önce. 

Hayırlısı olsun 

@silvershadow Murat Bey, %2 zam cok fahis bir rakam, acikcasi ben kasa degistirme arefesinde olan MK7 ye bu oranda gelecegini dusunmuyorum. Passat ve Tiguan da bu oranin yansitilacagini dusunuyorum. 400-400 giden zam Agustos ta da yansitilir Golf e sahsi fikrim. Bekleyip gorecegiz artik :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beklemek yerine elinizi çabuk tutmaya bakın, olası zam yolda.

İndirim oranları modellere göre değişkenlik göstermektedir. Polodaki oran Golfte olmayacaktır. Bir senedir Passatta indirim olmadığı gerçeği gibi.

bayi ne kadar indirim yapıyor hocam? %3 dost drive + %2 de bayi yapıyorsa hemen alın bence,

ya da zam gelirse size yansıyıp yansımayacağını sorun, yansımayacağı kesinse risk alıp dost drive'ın yeni oranını bekleyebilirsiniz...

Web sitesinde 8 Agustos 2016 ya kadar diye guncellemisler Dost Drive kampanyasini, umarim uzatirlar neden bir hafta uzattilar anlamadim :(  indirim oranlarida ayni.

Sanırım passatı dahil ettiler indirime.  :000044-medium:   Ama ayın 1 inde zam gelicek galiba ole diyor st ler de pazartesi gorücez artık.. :000296-medium:

bayi ne kadar indirim yapıyor hocam? %3 dost drive + %2 de bayi yapıyorsa hemen alın bence,

ya da zam gelirse size yansıyıp yansımayacağını sorun, yansımayacağı kesinse risk alıp dost drive'ın yeni oranını bekleyebilirsiniz...
Merhaba. Aracın ücretini ödedim. Bayi %2 indirim yaptı dost drive'ın %3 indirimine ek olarak. Ankara'da plakalar çıkarılmadığı için bekliyoruz artık :)

Arkadaşlar benim indirimin artabileceğini beklemem farklı otomobillerde kredi faizinde veya şimdi al 2017'de öde şeklinde indirim olmasındandı. Ama 8 ağustosa kadar yapmış olması beni de şaşırttı. 

Arkadaşlar merhaba

Bende yarın volkswagen bayiine gidip bir golf 7 sipariş vermeye karar verdim. Merak ettiğim konular var. 

1. araç ne kadar sürede gelir?

2.anlaşacağım fiyat araç gelene kadar değişiyormu?

3.2016 ağustos geldi. yeni kasa golf çıkacak diye haberler var. 2 ayda da araç gelse olacak 2016 10.ayı.. aracı kullanmadan 1 yıllık olmuş olacak  sipariş vermek sizce mantıklımı? 

4.volkswagen orjinal sitedeki konfigüratörde highline modelde opsiyonlar arasında park asistanı yok. midline da var. highline a ekletilmiyormu?

5.yeni kasa golf gelmeden önce fiyatlar düşermi? şahsen internetteki golf 8 görüntülerini beğenmedim..

6.almayı düşündüğüm özellikler 1.4 tsi dsg 125 bg pasifik blue.siyah döşeme. geri görüş kamerası.keyless go güvenli kilitlemesiz. kış paketi. sürüş profil seçimi.bi xenon plus u led.ve park asistanı... öneriniz varmıdır?

7. Elazığa yakın kim var öğrenebilirsem kodlamaları açmak ve tanışmak için yanına gitmek isterim.

8.Ayrıca sahibinden comda 313223737 ilan numarasındaki pasifik blue 2014 model golfü alacaktım sıfır mı 2.elmi arada kaldım. özellikleride güzeldi.. tavsiyeleriniz nedir?

teşekkürler saygılar.

Arkadaşlar merhaba

Bende yarın volkswagen bayiine gidip bir golf 7 sipariş vermeye karar verdim. Merak ettiğim konular var. 

1. araç ne kadar sürede gelir?

2.anlaşacağım fiyat araç gelene kadar değişiyormu?

3.2016 ağustos geldi. yeni kasa golf çıkacak diye haberler var. 2 ayda da araç gelse olacak 2016 10.ayı.. aracı kullanmadan 1 yıllık olmuş olacak  sipariş vermek sizce mantıklımı? 

4.volkswagen orjinal sitedeki konfigüratörde highline modelde opsiyonlar arasında park asistanı yok. midline da var. highline a ekletilmiyormu?

5.yeni kasa golf gelmeden önce fiyatlar düşermi? şahsen internetteki golf 8 görüntülerini beğenmedim..

6.almayı düşündüğüm özellikler 1.4 tsi dsg 125 bg pasifik blue.siyah döşeme. geri görüş kamerası.keyless go güvenli kilitlemesiz. kış paketi. sürüş profil seçimi.bi xenon plus u led.ve park asistanı... öneriniz varmıdır?

7. Elazığa yakın kim var öğrenebilirsem kodlamaları açmak ve tanışmak için yanına gitmek isterim.

8.Ayrıca sahibinden comda 313223737 ilan numarasındaki pasifik blue 2014 model golfü alacaktım sıfır mı 2.elmi arada kaldım. özellikleride güzeldi.. tavsiyeleriniz nedir?

teşekkürler saygılar.
Dostlar arasına hoş geldiniz.

1. 2-3 ay arası

2. Fiyat hepindeki fiyatlara ve indirim oranına bağlı. Ama öyle uçurum olmaz. Alacağınız dönemi düşünürsek artmaz azalabilir.

3.yeni kasaya daha var Bizce. Hala açık ara en çok satan araç.

4. Park asistanı highline da mevcut. Otomatik park pilotu ekleyebilirsiniz ama bunada gerek yok ;)

5. Golf 4,5,6 fiyatlarına bakın sahibinden üzerinden hiç düşme olmuş mu ;)

6. Kış paketi yerine ergo, park assist yerine de acc ve dla alın hocam. Biraz daha pahallı olur ama cokk daha güzel olacaktır.

7. Araç gelince kodlama yapacak biri illaki çıkar. 

8. Ben hep sıfırdan yanayım...

@yusuf yorumlar için teşekkürler.

heralde Yanlış yazmışım park assist yerine otomatik park yapsın istiyorum eşimde illaki kullanacaktır zorluk çekmesin. Dediğiniz özellikleri araştıracağım. teşekkürler

Geri
Üst Alt