Golf 7 Geri Vites ve Gündüz Farı Led Uygulaması(Photon)

Ben de Şuan aracın üstünde fabrikasyon olan gündüz farlarının aynısının Turuncu olanını istiyorum. ( Led olmayacak). Biraz araştırdım ender elektronikde satılıyor fakat orjinal yazmıyor , üstelik çok pahalı ! Başka emsal teşkil eden bir yer var mı bildiğiniz? Teşekkürler....

@DADASHAN Merhaba

Ürünü bulamıyor ve kullanımında istekliyseniz Ender Elektronik tercih edilebilinir. Orjinal yazmasa da ürün hakkında detaylı ve şeffaf bilgi paylaşımı yapıyorlar. 

CC'lerin sinyal farıyla aynıymış heralde hocam. Şu an onu araştırıyorum ...

CC'lerin sinyal farıyla aynıymış heralde hocam. Şu an onu araştırıyorum ...
Ben aldım o turuncu ışıklrdan passat cc sinyal lambası onlar 2013 yılından beri kullanıyorum bi sıkıntı yok şu ana kadar servisten almıştım sadece highlane uyuyor habriniz olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben aldım o turuncu ışıklrdan passat cc sinyal lambası onlar 2013 yılından beri kullanıyorum bi sıkıntı yok şu ana kadar servisten almıştım sadece highlane uyuyor habriniz olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam siz servisten ampülü istediğiniz zaman CC 'nin hangi ampülü olarak istediniz? Arka stop lambası mı yoksa ön sinyal lambası olarak mı ? Bu arada benim araç da highline :D

@Mustafa Çöken Haklısınız eski aldığım photon ledlerden bulunmadığından değişimden büyük olanlar gelmişti. yuvaya sığmayınca 2.kez aşağıdaki gibi mercekli olanın kalitelisinden gönderdiler. Bundan memnun kaldım.

/monthly_2018_05/image.png.ebe9e67efe22aa86c59b164b82b7aa38.png

Hocam hangi marka led aldınız, arıza uyarısı veriyor mu? Bende sarı gündüz halojenlerden led gündüz farına geçmeyi düşünüyorum.
Merhaba hocam bu haliylen3 sene kullandim araci ariza filan yakmamsti hic gayet iyiydi

IMG20231008122737.jpgGenelde Çin'den alırdım da bu sefer ülke içinden deneyeyim dedim. Aşağıdaki ürünü yazın aldım. Daha patlamadı arıza ışığı yakmadı bakalım.

https://ty.gl/0mhb8gg74d

Geri
Üst Alt