Bursa'dan Merhabalar

ercankural

Yeni Üye
İsim
Ercankural
Araç
Golf 7
İsmim Ercan Tekstil firmasında çalışıyorum. Yaşım 40
Vag grubu sahip olduğum araçlar mk3 leon sonra otomatik mk3 leon, mk2 leon ve son olarak 2015 highline golf ile aranıza katıldım.
Golf her zaman sahip olmak istediğim gönlümde yatan bir araçtı ve çok şükür 2 hafta önce Allah nasip etti.
İyi forumlar diliyorum.

Foruma hoşgeldiniz , aracınız da hayırlı olsun.

Hoşgeldiniz güle güle kullanın

Vag grubu sahip olduğum araçlar mk3 leon sonra otomatik mk3 leon, mk2 leon ve son olarak 2015 highline golf ile aranıza katıldım.
Golf her zaman sahip olmak istediğim gönlümde yatan bir araçtı ve çok şükür 2 hafta önce Allah nasip etti.
İyi forumlar diliyorum.
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah.

Hayırlı olsun aracınız hoş geldiniz 🤗

İyi forumlar diliyorum.
Hayırlı olsun güle güle kullanın bende bursadayım aracınıza birşey yapmak isterseniz kodlama retrofit vs yardımcı olurum

Hayırlı olsun güle güle kullanın bende bursadayım aracınıza birşey yapmak isterseniz kodlama retrofit vs yardımcı olurum
Kodlama ile alakalı bazı düşündüğüm şeyler var özelden telefonunuzu yazar mısınız ?

Geri
Üst Alt