SATILIK Satılık 2015 Golf 7 Midline + Şerit Takip + ACC + Koltuk Isıtma + vs. vs.

tgun89

Katılımcı Üye

İsim
Taygun
Genel Bilgiler
Dataylı bilgiler ilanda mevcuttur.
Boya ve Değişen
Sol tarafta boya, sağ tarafta ön davlumbaz boya
Fiyat
715000
Selamlar. Aracımı satıyorum. Şerit takip, ACC, Koltuk ısıtma, katlanır ayna, logo kamera vs. vs. midline olarak nadir araçlardan biri. İlan aşağıda. İlgilenenler mesaj atabilir arayabilirler.

https://www.arabam.com/ilan/25219586

c02c3c48-5500-425f-8a1e-2261237e911c_image_for_silan_25219586_580x435.jpg

Son düzenleme:

Hayırlı satışlar hocam. Böyle emek verilmiş araçları satması da zor oluyor ama umarım gönlünüze göre olur.

İlan kuralları gereği konuya 1 adet fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Hayırlı satışlar maşallah dolu araçmış

Hayırlı satışlar, araçlarımızı dolu dolu yapıyoruz umarım değerini bilen bir kişi alıcı olur...

Hayırlı satışlar hocam. Böyle emek verilmiş araçları satması da zor oluyor ama umarım gönlünüze göre olur.

İlan kuralları gereği konuya 1 adet fotoğraf ekleyebilirsiniz.
Teşekkür ederim. Ekledim fotoğraf kusura bakamyın.

Selamlar. Aracımı satıyorum. Şerit takip, ACC, Koltuk ısıtma, katlanır ayna, logo kamera vs. vs. midline olarak nadir araçlardan biri. İlan aşağıda. İlgilenenler mesaj atabilir arayabilirler.

https://www.arabam.com/ilan/25219586

Ekli dosyayı görüntüle 75437

Yapılış videolarını izlediğimiz, bir çok şeyi öğrendiğimiz araç demek satılık artık...
Hayırlı satışlar olsun.

Yalnız o ilan sitesinde in cin top oynuyor.
Sarı siteye de mutlaka ilan açın.

aracınız güzelmiş yazılım var mıdır acaba

Taygun ben senin yerinde olsam eski parçaların duruyorsa onları aracına tekrar tak ve çıkan yeni parçaları ayrı sat. Yoksa aracın standart piyasa fiyatı neyse o fiyata gidecek.

Satıyorsan koltuklar ve koltuk ısıtmalara talibim hatta benim koltuklar da midline plus aynı gün sök tak montaj yapabiliriz

Yapılış videolarını izlediğimiz, bir çok şeyi öğrendiğimiz araç demek satılık artık...
Hayırlı satışlar olsun.

Yalnız o ilan sitesinde in cin top oynuyor.
Sarı siteye de mutlaka ilan açın.
Teşekkür ederim hocam. Sarı siteden sattım zaten aracı dün.

Geri
Üst Alt