Golf7 Sipariş hakkında yardıma ihtiyacım var.

@TnasuH

Hocam ergo koltuğun en güzel yanlarından biri aracın yarı deri olacak olması. En çok kirlenen yerler deri oluyor. Böylece temizlik kolay oluyor. Geri kalan özellikleri ise premium havası verecek. Araca binen bir arkadaşınız alttan alttan ısınınca baya şaşıracaktır ;)

Bence park assist ve kör nokta gereksiz. Sizde geri kamera da olacak. Ayrıca bizim on ve arka sensörlerin yerleşimi çok güzel. Az da olsa yanları da algılıyor.

@TnasuH

Hocam ergo koltuğun en güzel yanlarından biri aracın yarı deri olacak olması. En çok kirlenen yerler deri oluyor. Böylece temizlik kolay oluyor. Geri kalan özellikleri ise premium havası verecek. Araca binen bir arkadaşınız alttan alttan ısınınca baya şaşıracaktır ;)

Bence park assist ve kör nokta gereksiz. Sizde geri kamera da olacak. Ayrıca bizim on ve arka sensörlerin yerleşimi çok güzel. Az da olsa yanları da algılıyor.
Yusuf bey çok güzel özetlemiş ergo konusunu, kesinlikle katılıyorum..imkan varsa alınmalı.

@fcsrn, @silvershadow, hocam yalnız ben park-asisst'i otomatik park etsin diye hiç kullanmayacağız. Bu durumda 1.vites'e veya geri vitese taktığımda köşelerdeki ek sensörlerde devreye giriyor mu? Çünkü ona göre bu park-assist opsiyonunu ekleteceğim. St devreye girmez onlar sadece park yeri aramak için diyor. Deneme şansı olan var mı? Kesin bilgiyi nasıl öğrenebilirim bu konuda?
Degerli Hocam

Sanırım linkleri göremediniz 

lütfen size gönderdiğim linkleri kontrol edebilir misiniz?

Sorularınızın yanıtı detaylı olarak burada mevcut.

Hocam bu sensörleri kullanmanız için park assist ı kullanmak zorunda değilsiniz. 1. Viteste veya geri viteste belli bir hıza kadar bu sensörler sürüş yolunuzu kontrol edecektir. 

@silvershadow hocam çok özür dilerim, ben alıntı yaptınız sandım.. Siz söylemeseniz link olduğunu farketmeyecektim :)  Çok teşekkür ederim tekrardan.

@budak1903 bunu öğrendiğim çok iyi oldu :)  Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi elim rahatlayınca buradan sipariş verir taktırırım :)

@silvershadow hocam çok özür dilerim, ben alıntı yaptınız sandım.. Siz söylemeseniz link olduğunu farketmeyecektim :)  Çok teşekkür ederim tekrardan.

@budak1903 bunu öğrendiğim çok iyi oldu :)  Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi elim rahatlayınca buradan sipariş verir taktırırım :)
Estağfurullah Değerli Hocam 

Kendi kendisinden alıntı yapma talihsizliği tek çekilir kılan yanıtların tekrar soru sormaya imkan bırakmayacak kadar etraflıca açıklanmış olmasıdır. Kimin olursa olsun Doğru sözü tekrar etmekte bir sakınca yok... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@TnasuH; hoşgeldiniz...

@silvershadow yine o dillere destan tevazusu ile yazmış, o'ndan alıntı yapmak bizim için günlük sıradan bir durum, dünya üzerinde bir otomobille ilgili bu kadar bilgiyi bir araya topladığından o'nun talihsizlik bizim "büyük şans" diye nitelediğimiz durum tam olarak da bu, değil st'lerin, şirketin yönetim kurulunun bile bu bilgileri bir arada bulması olanaksız...

henüz 3 ay önce golf'e kavuştuğumdan size güncel bir yorum yapayım ve olmazsa olmaz 2 paketimi belirteyim:

gözün gönlün açılsın paketi: ergo ve cam tavan

uzun yol'da huzur paketi: pre-crash ve arka yan hava yastıkları

@budak1903

Hocam benim de golfum gelmek uzere, 2 mayista siparis vermistim. Aliexpressden blind spot assist i bulmussunuz. Acaba parallel park assist için de bir link var mı sonradan monte edilebilen?

Arabanın dort bir yanini gosteren sensorler iyi olurdu. Araba Highline blind spot assist with rear traffic alert paketi de var (PFT).

@budak1903

Hocam hizli yanitiniz için çok teşekkür ederim. Ancak paylaştığınız linkteki donanım Highline da standard olan ön ve arka park sensörleri takımı. Park assist donanımı değil maalesef :(

Geri
Üst Alt