Passat B8 için lastik tavsiyesi 215/55 R17

Gokhan1300

Üye
İsim
Gökhan
Araç
Golf 1.2 TSI DSG & Passat B8 1.6 TDI DSG
Merhaba,

Passat B8 aracım için lastik tavsiyesine ihtiyacım var.Michelin ve Continentali sıralama dışı bırakırsak ne önerirsiniz?

Üzerindeki lastik Pirelli P7 S-I (seal inside) 60 bin km.dir kullanıyorum.
Araca iki sene daha binerim diye düşünüyorum,125 bin km.de şu an.Bu sebeple orta kalite/fiyat bir lastik arıyorum.
Nexen ve Hankook arasında kaldım,ne dersiniz?

Merhaba,

Passat B8 aracım için lastik tavsiyesine ihtiyacım var.Michelin ve Continentali sıralama dışı bırakırsak ne önerirsiniz?

Araca iki sene daha binerim diye düşünüyorum,125 bin km.de şu an.Bu sebeple orta kalite/fiyat bir lastik arıyorum.
Sesiz ve konfor diyorsan buna bak
Falken Ziex ZE 310 Ecorun

Merhaba,

Nexen / Hankook

Bilenler bilir forumda F/P bütçe odaklı lastik arayan arkadaşlar için pek çok kez yazmışımdır, Semperit Speed Life 3 (yazlık) Semperit Speed Grip 5 (kışlık) bütçe odaklı F/P olarak alabileceğiniz en iyi lastiklerden biridir, forumda lastik tavsiyesi üzerine bakarsanız markanın tarihi halkında pek çok kez bilgi vermişimdir.,

https://www.pazarama.com/21555r17-9...ri_cpc&utm_campaign=Cimri_mobil_Cimri-urunler

https://www.lastikcim.com.tr/semperit-speed-life-3-215-55-r17-98w-xl/?dot=2023

Bayram öncesi Adana'da Pirelli P7 aldım,adedi 3500 TL idi,Romanya üretimiymiş.
Hankook vardı o da Macaristan üretimi o da 3750 TL idi.

Passat b8 variant kasa aracıma Goodyear EfficientGrip Performance 215/55/17 - 98v aldım geçen yaz , güzel lastik memnunum,

Ben daha yeni Mıchelın Primacy 4 aldım dijon jant için yazlık olarak konforlu sessiz geldi bana ama nokian kışlıklardan sonra diyede olabilir, sadece fikir vermek istedim iyi günler

Geri
Üst Alt