2024 model Yeni ( makyajlı ) T-Cross aldık

bu konuya katılıyorum, geçenlerde Porsche bayiisini gezmek için gitmiştim arkadaşlar yardımcı olmak istemişlerdi güler yüzlülerdi çok hoşuma gitmişti , VW gidiyosun sanki dünyanın en premium aracı gibi bi tripler bi ukalalık olabiliyor , sadece servis kısmındaki arkadaşlar çok kibardı ama satış tarafındakilerin iş şeklini hiç beğenmedim şahsen. O kadar inceliyorum aracı kimse gelip yardımcı olmaya çalışmıyor.

Bu adamların aracta sorun oldugunda (dsg yada başka bir sorun vsvsvs)

Vw merkez üssü Almanya ile telegram twteer instagram üzerinden bağlantı kurduk. Yazışıyoruz , olayı degerlendiriyoruz müzakere ediyoruz

Görüş, Onay , olur, gelirse aracı iyi niyete sokucaz falan !

Ulen araba bozuk iste !

Almanya berlin üniversitesine beyin mr / servikal tomografi sonucu yollayıp alman prof. Doktordan tıbbi görüş mü alıyoruz ki?

Her 10 aractan sadece 3 üne iyi niyet / yada resmi garanti dahilinde komple parca degisimi yapma hakkınız oldugunu geriye kalan 7 araca laga luga muhabbet çekerek
Yok yazılım bekliyoruz yok 1/2 maliyeti üstlenirseniz degisime gidicez realitelerini biz bilmiyoruz sanki.

Araba bozulmıycak ,, bunlarla muhatap olmıycaksın. Başka %100 çözüm yok.

Bildigin Oto esnafı adamlar iste

Koskaca Vw-ag nin TR distrübütörü deyince adam falan zannediyoruz bunları ??

Mekanları İyi dekorlu elemanları iyi diksiyonlu kılık kıyafeti düzgün sıfır araç galericisi şahıslar

Biraz alışveriş yaptım yeni araç için .

Sustalı Anahtar kılıfı

R Line pedal seti ( sadece gaz ve fren pedalı )

Yeni R direksiyon logo

36.png

38.png

45.png

46.png

47.png

48.png

39.png

40.png

43.png

44.png

Ekli dosyalar

• 48.png
    48.png
    583 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Hocam bu paspaslardan memnun musunuz. Ben de aracıma almayı düşünüyorum. Arkada ve önde her yeri kaplıyor mu bu ürün. Orjinal kaucuk paspas kullanıyorum ama yine de paspas altında kalan yerlere toz toprak girebiliyor. Bu ürün sanki daha temiz tutar gibi geldi bana. Sizde durum nasıl?

Kusura bakmayın mesajınız arada kaynamış yeni fark ettim.

Evet deri paspaslardan çok memnun kaldım. Dediğiniz gibi etrafı iyice kavrıyor, altına toz toprak kaçmıyor, zaten öyle olmasa bu paspasları sık sık çıkarmak biraz eziyet olurdu.

Hatta deri paspasların üzerine, bej renkte kauçuk Golf 7 paspası alıp serdim. Kauçuk paspası çıkarıp sirkeliyorum, deri paspası da nemli bezle siliyorum tamam.

Golf 7 kauçuk paspası da neredeyse bire bir uyum sağladı.

https://www.trendyol.com/magaza/feyza-oto-m-140926?sst=0

.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın mesajınız arada kaynamış yeni fark ettim.

Evet deri paspaslardan çok memnun kaldım. Dediğiniz gibi etrafı iyice kavrıyor, altına toz toprak kaçmıyor, zaten öyle olmasa bu paspasları sık sık çıkarmak biraz eziyet olurdu.

Hatta deri paspasların üzerine, bej renkte kauçuk Golf 7 paspası alıp serdim. Kauçuk paspası çıkarıp sirkeliyorum, deri paspası da nemli bezle siliyorum tamam.

Golf 7 kauçuk paspası da neredeyse bire bir uyum sağladı.

https://www.trendyol.com/magaza/feyza-oto-m-140926?sst=0

.
Teşekkür ederim

kapı koluna kılıf bence çok mantıklı olmuş, bu tarz bişeyi nereden bulabiliriz

kapı koluna kılıf bence çok mantıklı olmuş, bu tarz bişeyi nereden bulabiliriz

Hazırına hiç denk gelmedim.

Ben koltuk döşemeciye yaptırdım.

Passat a da yaptırmıştım 6 sene önce.

Kapı kolları ilk günkü gibi hala temiz , mat ve pürüzsüz.

Kılıflar bile aşınmadı hala sapasağlam.

1.png

2.png

3.png

4.png

Hazırına hiç denk gelmedim.

Ben koltuk döşemeciye yaptırdım.

Passat a da yaptırmıştım 6 sene önce.

Kapı kolları ilk günkü gibi hala temiz , mat ve pürüzsüz.

Kılıflar bile aşınmadı hala sapasağlam.

Ekli dosyayı görüntüle 74698

Ekli dosyayı görüntüle 74699

Ekli dosyayı görüntüle 74700

Ekli dosyayı görüntüle 74701
Bunları yaptırdığınız yer neresidir hocam? Adres, link, konum hangisi varsa paylaşabilir misiniz

Bunları yaptırdığınız yer neresidir hocam? Adres, link, konum hangisi varsa paylaşabilir misiniz

Bizim ilçenin oto sanayisinde koltukçu ya yaptırdım. ( Sakarya - Hendek )

15 dk da ölçü alıp şablon çıkartıyor. 1 saat içinde teslim ediyor.

Elinde hazır şablon yok maalesef. Ben şimdi aynısından bir takım daha yap desem, tekrar ölçü/şablon çıkarması gerek.

Her araç modeli için elinde ölçü / şablon olsaydı, size bir takım yaptırıp hediye gönderirdim.

Aslında her oto döşemeci yapabilir, ama uğraşmak ister mi bilemiyorum.

Biraz angarya ve getirisi düşük bir iş.

Malum, ülkemizin sanayi esnafı getirisi düşük işleri pek sevmez, yağlı iş olacak.

.

Elinde hazır şablon yok maalesef. Ben şimdi aynısından bir takım daha yap desem, tekrar ölçü/şablon çıkarması gerek.

Her araç modeli için elinde ölçü / şablon olsaydı, size bir takım yaptırıp hediye gönderirdim.

Malum, ülkemizin sanayi esnafı getirisi düşük işleri pek iş sevmez, yağlı iş olacak.

.
Aynen oyle hocam. İşi beğenmezler ama işçiliği de en vasatıyla yaparlar.
Düşünmeniz yeter hocam. Aldım kabul ettim saydım. Teşekkürler. Hayırlı Bayramlarınız olsun Şimdiden.

Malum, ülkemizin sanayi esnafı getirisi düşük işleri pek sevmez, yağlı iş olacak.

.
aynen öyle hocam, ben şahsen sormaya bile çekinirim böyle bir parçayı, usta tribi çekmek istemiyorum. :D

Sarı rengin aşırı toz belli etmesi üzerine , kumaş branda satın aldım.

Ebatları tam kavradı ve kumaşı gayet kaliteli.

Kumaş branda olduğu için sadece kapalı garajlarda toz koruması olarak kullanılabilir.

https://www.trendyol.com/sr?lc=143563&mid=251039&attr=368|12585&os=1&pi=12

Ekli dosyayı görüntüle 75333

Ekli dosyayı görüntüle 75334

Ekli dosyayı görüntüle 75335

Ekli dosyayı görüntüle 75336

Ekli dosyayı görüntüle 75337

.
Çok güzel olmuş, şu sıralar garip şekilde kapalı otoparklar da çok tozuyor sanırım bu toz bulutuyla falan ilgili olsa gerek.

Aracınız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.
Fotoğraflardan çok da dar görünmüyor.
Belki koltuk ayarındandır.

Renginin tonunu sevdim, enerjik göstermiş aracı.

Fotoğrafları detaylı çekmeniz de hoş olmuş.

Aracınız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.
Fotoğraflardan çok da dar görünmüyor.
Belki koltuk ayarındandır.

Renginin tonunu sevdim, enerjik göstermiş aracı.

Fotoğrafları detaylı çekmeniz de hoş olmuş.

Teşekkürler.

Evet rengi çok egzotik. Gölgede hardal rengi gibi, güneşte canlı bir sarı, tuhaf haller alıyor.

Ruhsatta Parlak Sarı diye geçiyor.

Sarı renk, taksi rengi olarak hafızamıza yerleştiği için olsa gerek, İlk başlarda yadırgamıştık ama artık gözümüz alıştı.

İçi de dediğiniz gibi çok bunaltıcı değil, yüksek olması ferahlık katıyor. Passat ın üzerine bir anda buna binince dar algısı yarattı.

Ön koltuklar gayet ferah ve geniş.

Ama arkası kesinlikle 3 yetişkin için değil. 2 yetişkini bile uzun yolculuklar yorar.

Şehir içi ve kıza mesafe şehir dışı yolculuklar için ideal.

Bu arada lastikleri hiç beğenmedim. Her kalkışta pati çekmeye yelteniyor. Yol tutuş da pek güven verici değil.

Made ın China üretimi, Hankook Ventus Pime 3 K125

https://www.trendyol.com/hankook/20...4-p-816682621?boutiqueId=61&merchantId=112092

Temmuz sonlarına doğru 30mm Eibach yaylar gelecek Almanya ' dan. Yayların montajı ile birlikte 18 '' jant ve lastik takımına geçmeyi planlıyoruz.

Orijinal jantlara da kış lastiği takacağız.

.

Geri
Üst Alt