1.0 tsi impression golf yerine ne alınır ?

Vw de tuşlu klima ve analog far anahtarı istiyorsan MQB A0 platformuna bakmak lazım yani; Polo, T-Cross, Taigo , T-Roc modellerine bakabilirsin, Style Polo güzel olacaktır ama DSG si acayip yavaş vites atıyor haberiniz olsun ama harici dolu dolu araba, Ateca alınabilir olabilir Q2 bakabilirsin ama tabi bunların fiyatları 1.5ı aşabilir , en temiz tercih Polo, egea almaktan kat kat daha iyi olacaktır, en azından katlanır aynası var :D

Vw de tuşlu klima ve analog far anahtarı istiyorsan MQB A0 platformuna bakmak lazım yani; Polo, T-Cross, Taigo , T-Roc modellerine bakabilirsin, Style Polo güzel olacaktır ama DSG si acayip yavaş vites atıyor haberiniz olsun ama harici dolu dolu araba, Ateca alınabilir olabilir Q2 bakabilirsin ama tabi bunların fiyatları 1.5ı aşabilir , en temiz tercih Polo, egea almaktan kat kat daha iyi olacaktır, en azından katlanır aynası var :D
şuan kafama en çok yatan polo style gibi yarın doğuşu arayıp soracağım, dediğiniz gibi 1.0 tsi motorlarda dog daha yavaş çalışıyor sanırım aslında life golf de düşündüm fakat hem saydığım sebebler hemde etsi olması midemi bulandırıyor, çokça kez 1.3 multijet Egea kiraladım çekişi çok keyifliydi 1.6 sını düşünemiyorum

şuan kafama en çok yatan polo style gibi yarın doğuşu arayıp soracağım, dediğiniz gibi 1.0 tsi motorlarda dog daha yavaş çalışıyor sanırım aslında life golf de düşündüm fakat hem saydığım sebebler hemde etsi olması midemi bulandırıyor, çokça kez 1.3 multijet Egea kiraladım çekişi çok keyifliydi 1.6 sını düşünemiyorum
hocam bence 2 kez düşün :D alman almandır , tabi karar senin

Hocam tam yakın zamanda açmayı düşündüğüm bir konuydu. Kafa atma ve trim sorunları beni de çok geriyor. Km olarak da 10bine geldim. Focus 1.0 125 ps ye göz kırpıyorum. Yalıtım ve motor paralel. Kafa atma sorunları yok. Ses sistemi kalitesi focusun kötü ama cebimden para çıkmadan sıfırlamış gibi de oluyorum(bir miktar daha ucuz).
Yere yakın ve hava direnci 0.25 gibi katsayıya sahip viraj canavarı. İş yerinde sürüyorum.
Yani bakıldığında ekstra para vermeden geçeceğim tek araç. Bu hafta bir karar vereceğim.
hocam bende focus düşündüm fakat şuan Ford türkiyenin satış politikasını ve rakamlarını parlak görmüyorum

hocam bence 2 kez düşün :D alman almandır , tabi karar senin
vallahi hocam orası ayrı ama poloda da 1.0 esi ve dsg kombinasyonu ile ilgili birkaç soru işaretlerim var fakat özellikle style paket kozmetik olarak çok olgun duruyor sokakta bir defa gördüm ve dönüp bakmışımdır sanki polo değilde başka bir araç gibi

Ben de impression golf kullanıyorum, 2022 model. Önceki aracım 2016 308 di. Bahsettiğiniz öne atlama bende yok, trim sesi yok. 308 de klima ekrandan olduğu için ben zorlanmadım belki de bu konuda. Kalite olarak ve özellikle sessizlikte Golf çok başarılı. Değişim düşünürken iyi düşünün derim ben. Benim en büyük ve tek şikayetim araçta yokuş destek yok ve autohold aracı tutuyor gibi, araç yokuşta zor kalkıyor. Malzeme, gidiş, hissiyat, sessizlik bu fiyat için çok güzel bence.

Ben de impression golf kullanıyorum, 2022 model. Önceki aracım 2016 308 di. Bahsettiğiniz öne atlama bende yok, trim sesi yok. 308 de klima ekrandan olduğu için ben zorlanmadım belki de bu konuda. Kalite olarak ve özellikle sessizlikte Golf çok başarılı. Değişim düşünürken iyi düşünün derim ben. Benim en büyük ve tek şikayetim araçta yokuş destek yok ve autohold aracı tutuyor gibi, araç yokuşta zor kalkıyor. Malzeme, gidiş, hissiyat, sessizlik bu fiyat için çok güzel bence.
kesinlikle araç saydığım olumsuzluklar dışında çok başarılı fakat şimdi hatırlattınız hele o autohold sistemi bence manuel arabanın doğasına aykırı

hocam bende focus düşündüm fakat şuan Ford türkiyenin satış politikasını ve rakamlarını parlak görmüyorum
Sedan focusun 2. elde üzeceğini hiç düşünmüyorum. Ayrı bir kitlesi var focusun ve şaşmiyor. Bir de Passat kesildikten sonra buraya kayacak sedancılar. Bir de bunun da sedanı tek atmosferik motorla geliyor artık. 1.0 değerli. Ek olarak d segment ölçülerinde iç hacim sunuyor(passatb8). Kafalar çok karışık. Ha bir de haftanın iki günü de active x modeline biniyorum. İş geliş girişlerinde. Bence focus 4.5 ile lider golfün arkasından sağlam geliyor.

Bende de 1.0 dsg var.7.5 2018 model.Hep A3 istiyorum ama o kadar fiyat farkini vermeye cesaretim yok ama aracimda da sorun yok😃Cok memnunum. Almisken a3 35 sline alin harika olur olmusken.Yada Ford Puma cok hos

Bende de 1.0 dsg var.7.5 2018 model.Hep A3 istiyorum ama o kadar fiyat farkini vermeye cesaretim yok ama aracimda da sorun yok😃Cok memnunum. Almisken a3 35 sline alin harika olur olmusken.Yada Ford Puma cok hos
o kadar bütçem olsa affetmem :D

şaka bir yana şuan Passat sedan üretimi devam etse krediye girer yarın sabah alırım o ayrı sadece Passat için bütçemi zorlarım :D

herkese günaydın iyi bir hafta olması temennisiyle, golf 1.0 ve 1.5 kullanan birisi olarak he zaman 1.5 motor ve r.line derim tabiki bütçe meselesi, araç ne kadar dolu olursa yolda kullanımı o kadar rahat ve zevkli oluyor.

Geri
Üst Alt