Golf 7 replika kayan led stop kalitesi nasıldır?

Ben eb garaj dan aldım . Garanti isterseniz artı 1000 tl dediler . Yanlış hatırlamıyorsam . Garantisiz alırsanızda 15 gün süre veriyoruz dediler . Ben 15 günü tercih ettim . Hatta gelen stoplardan birinin içinde parça sallanıyordu . O stobu değiştirdiler. Ancak kargo ödemiyorlar . Git gel 2 kez kargo parası ödedim .
Kargo da tutmus Tur 500/800
Sacmalik ya ne demek ustune 1000 ytl fark

Kendiniz almanız durumunda montaj haricinde kodlama da yapmanız gerekecek. Stopların led olarak kodlanması yeterli değil, özellikle sinyallerin parlaklık ayarının yapılması gerekiyor. Aksi takdirde aşırı parlak yanıyor ve ledler patlıyor. Ayarlı şekilde 3 senedir sorunsuz kullanıyorum. Vland marka.

Kendiniz almanız durumunda montaj haricinde kodlama da yapmanız gerekecek. Stopların led olarak kodlanması yeterli değil, özellikle sinyallerin parlaklık ayarının yapılması gerekiyor. Aksi takdirde aşırı parlak yanıyor ve ledler patlıyor. Ayarlı şekilde 3 senedir sorunsuz kullanıyorum. Vland marka.
Kodları bulursam, kodlamayı yapabilirim vag cihazım var sadece güvenilir bir yer lazım

Nereden almıştınız hocam?

Hocam ben takıp kullandım vland marka sinyaller fazla canlı geldi bana da . Eski stoplarım halojendi. Kodlama konusunda yardımcı olurmusunuz ?

Hocam ben takıp kullandım vland marka sinyaller fazla canlı geldi bana da . Eski stoplarım halojendi. Kodlama konusunda yardımcı olurmusunuz ?
hocam fotoğraf atabilirmisiniz stopları ve hat kablolarını bağlarken çektiyseniz eğer, çok memnun olurum

Hocam vagcom'da sinyal parlaklığı ne olarak geçiyordu bilmiyorum benimkini @zulalyol abi montajlayıp kodlamıştı. %100 olunca arkadaki araçların aşırı şekilde gözünü alıyordu deneyerek %40 ya da 50 yapmıştık yanlış hatırlamıyorsam.

hocam fotoğraf atabilirmisiniz stopları ve hat kablolarını bağlarken çektiyseniz eğer, çok memnun olurum
1FDC662B-E3AF-495B-A80C-604E095CFE6E.jpeg
Tek çektiğim resim bu hocam , klavuz kablo olursa güzel olur . Bagajda kablo geçen körük varya oraya çok dikkat edin çünkü tırnakları kırılabilir videolar var ordan bakın sökerken .

Son düzenleme:
Hocam vagcom'da sinyal parlaklığı ne olarak geçiyordu bilmiyorum benimkini @zulalyol abi montajlayıp kodlamıştı. %100 olunca arkadaki araçların aşırı şekilde gözünü alıyordu deneyerek %40 ya da 50 yapmıştık yanlış hatırlamıyorsam.
@zulalyol hocam yardımcı olurmusunuz acaba hangi menülerden ulaşılıyor o kısma çok memnun olurum .

Siz bilirsiniz. Başka yerde satılan 8k'lık ürün de aftermarket neticede. Çin ve taiwan ürünlerde ilginç bir piyasa var. Kim kaçtan tutturursa satıyor.
Birkaç bilindik marka var. VLAND ve AKD bunlardan bazıları. Bunun dışında no name çin ürünlerinin kısa süre içerisinde kesme yaptığını sıkça duyduk.
Genellikle satanlar da ne sattığını bilmiyor. Dolayısıyla görmeden karar vermemek lazım.
Hocam bu akd markayı nerden bulabiliriz

Geri
Üst Alt