Golf 7 replika kayan led stop kalitesi nasıldır?

İsim
Seymen
Araç
Golf 7
Arkadaşlar merhaba golf 7 led stop sipariş vericem 5600 tl fiyatı var çin malı ve garantisi yok eb garaj güvenilirmidir? ürünleri nasıldır alan ve ya duyan varsa yanıtlayabilirmi?

Arkadaşlar merhaba golf 7 led stop sipariş vericem 5600 tl fiyatı var çin malı ve garantisi yok eb garaj güvenilirmidir? ürünleri nasıldır alan ve ya duyan varsa yanıtlayabilirmi?
İlan var mı bi inceleyelim..

Firma ile herhangi bir alışverişim olmadı ama instegramda keşfetten çok reklamı düşüyor.
Ürünün kalitesi hakkında bilgim yok ama aracınıza montaj konusunda sorun yaşamamak adına gidip elden alsanız daha iyi olabilir sanki.

Firma ile herhangi bir alışverişim olmadı ama instegramda keşfetten çok reklamı düşüyor.
Ürünün kalitesi hakkında bilgim yok ama aracınıza montaj konusunda sorun yaşamamak adına gidip elden alsanız daha iyi olabilir sanki.
Adamla konuştum içinde şeması çıkıyor dedi en kötü elektirikçide yaptırırım vagmarkette 8bin tl vermekte istemiyom açıkçası

Replika ürünler zaten soket uyumlu oluyor, elektrikçiye gitmeye gerek yok. Sadece ürün kayar sinyalli ise iç stop ile dış stop arası kablo çekilmesi gerekli.

Replika ürünler zaten soket uyumlu oluyor, elektrikçiye gitmeye gerek yok. Sadece ürün kayar sinyalli ise iç stop ile dış stop arası kablo çekilmesi gerekli.
İşte o kabloyu çekmesi zormu onu bilmiyorum hocam detaylı bir rehberde bulamadım youtubeda ve forumlarda

Eliniz yatkınsa eğer çok zor değil. Bagaj kapağı döşemesi ve bagaj içindeki trimlerin sökülmesi gerekli.

Ben aldım hatta geçen hafta da montajladım . Her bir stop için 1 kablo bagaja taşınıyor. Çok zorlanmadım . Markası da vland .

Son düzenleme:
Hocam ya ben 5600 tlyi heba etmek istemiyom ya açıkçası vagmarkette garantili almak varken ve güvenilir. biraz daha ekleyip ondan alıcam
Siz bilirsiniz. Başka yerde satılan 8k'lık ürün de aftermarket neticede. Çin ve taiwan ürünlerde ilginç bir piyasa var. Kim kaçtan tutturursa satıyor.
Birkaç bilindik marka var. VLAND ve AKD bunlardan bazıları. Bunun dışında no name çin ürünlerinin kısa süre içerisinde kesme yaptığını sıkça duyduk.
Genellikle satanlar da ne sattığını bilmiyor. Dolayısıyla görmeden karar vermemek lazım.

Merhabalar
Ne demek garantisi yok ya
Cin mali da olsa 1 yil garantili olmali
Garanti si olmayan Mali almayin bence yani 5600 de az miktar deyil
Takarsin calisir 10 gun sonra problem cikar at cope o zaman

Cin Mali nda bayagi sorun yasayan oldu
Genellikle Taiwan Mali olani oneriyorlar

Merhabalar
Ne demek garantisi yok ya
Cin mali da olsa 1 yil garantili olmali
Garanti si olmayan Mali almayin bence yani 5600 de az miktar deyil
Takarsin calisir 10 gun sonra problem cikar at cope o zaman
Ben eb garaj dan aldım . Garanti isterseniz artı 1000 tl dediler . Yanlış hatırlamıyorsam . Garantisiz alırsanızda 15 gün süre veriyoruz dediler . Ben 15 günü tercih ettim . Hatta gelen stoplardan birinin içinde parça sallanıyordu . O stobu değiştirdiler. Ancak kargo ödemiyorlar . Git gel 2 kez kargo parası ödedim .

Geri
Üst Alt