Golf 8 ön cam kamera ve geri park ayna hk

Lordking03

Yeni Üye
İsim
Abdullah
Araç
Golf 8
Merhabalar. Yakın zamanda 2022 model 1.0 etsi life paket golf aldım. 2 sorum olacak.

1. si geri vitese takınca sağ ayna daha önce aşağı otomatik eğiliyordu ayna ayarı r konumda iken. Bugün ayna ayarı r konumda olmasına rağmen geri takında ayna aşağı eğilmiyor sebebi ne olabilir ?

2. Sorum aracı silerken fark ettim ön camında ayna arkasında kamera mevcut. Bu Kamera yazılım ile vs aktif hale getirilebilir mi ? Şerit takip vs özellikleri için.

Forumda yeniyim cevaplar için çok teşekkür ederim.

Merhabalar. Yakın zamanda 2022 model 1.0 etsi life paket golf aldım. 2 sorum olacak.

1. si geri vitese takınca sağ ayna daha önce aşağı otomatik eğiliyordu ayna ayarı r konumda iken. Bugün ayna ayarı r konumda olmasına rağmen geri takında ayna aşağı eğilmiyor sebebi ne olabilir ?

2. Sorum aracı silerken fark ettim ön camında ayna arkasında kamera mevcut. Bu Kamera yazılım ile vs aktif hale getirilebilir mi ? Şerit takip vs özellikleri için.

Forumda yeniyim cevaplar için çok teşekkür ederim.

İlk olarak forum kuralı geleneği ilgili konuda kısaca kendinizi tanıtın. https://www.golftutkusu.com/topic/178-ben-kimim-tanisma-konusu/page/234

Aracınız hayırlı olsun.

1. sorunuz için geri vitese takıp ayna ayarı da R de iken sağ aynanızı tekrardan ayarlayın, düzelir diye düşünüyorum. Öncesinde bu özelliğin açıklığını multimedyadan kontrol edin.

2. sorunuz için kodlamayla şerit takip, uzun far asistanı açılır. Kamera destekliyorsa tabela okumada açılır.

Araç asistanlar kısmında bu özellikler şu anda gözükmüyor mu?

İlk olarak forum kuralı geleneği ilgili konuda kısaca kendinizi tanıtın. https://www.golftutkusu.com/topic/178-ben-kimim-tanisma-konusu/page/234

Aracınız hayırlı olsun.

1. sorunuz için geri vitese takıp ayna ayarı da R de iken sağ aynanızı tekrardan ayarlayın, düzelir diye düşünüyorum. Öncesinde bu özelliğin açıklığını multimedyadan kontrol edin.

2. sorunuz için kodlamayla şerit takip, uzun far asistanı açılır. Kamera destekliyorsa tabela okumada açılır.

Pardon kodlama yla serit takip mi acilir???
Aracta varsa zaten aktiftir yada kapatilmistir
Bir tus a basmayla acilir ve kapatilir
Tabela okuma takili olan serittakip kamerasiyla alakali Ama golf8 lerde gelen serittakipli kameralar zaten tabela okuyor
Nasil bir dunyada yasiyoruz ya aldigimiz arabada ki var olan ozellikleri bilemiyoruz

Tabela okuma takili olan serittakip kamerasiyla alakali Ama golf8 lerde gelen serittakipli kameralar zaten tabela okuyor
Nasil bir dunyada yasiyoruz ya aldigimiz arabada ki var olan ozellikleri bilemiyoruz
Araçta hiç aktif edilmediyse öyle izah ettim. Arkadaşın anlatımına göre sanki araçda yokmuş gibi anladım.

Aracınız hayırlı olsun.

Cevabınız için teşekkür ederim. Asistan kısmında sadece yorgunluk algılama özelliği var. Harici hiç bir şey yok. Kamera görünce bir sormak istedim. Belki aktifleştirilir düşüncesi ile

Aracınız hayırlı olsun.

Cevabınız için teşekkür ederim. Asistan kısmında sadece yorgunluk algılama özelliği var. Harici hiç bir şey yok. Kamera görünce bir sormak istedim. Belki aktifleştirilir düşüncesi işte
iyi bir dünya yaşadığımız düşünmüyorum artık hocam. Özellikler kısmında tabi ki yok. Benim sormak istediğim sonradan açılıp açılmadığı noktasında.

Merhaba, aracınız hayırlı olsun.
Bende de life paket var, eğer ek bir paket ekletilmediyse life paketlerde kamera olmuyor.
Bir ihtimal, ön camdaki ışık ve yağmur sensörlerini kamera zannetmiş olabilir misiniz?

Merhaba, aracınız hayırlı olsun.
Bende de life paket var, eğer ek bir paket ekletilmediyse life paketlerde kamera olmuyor.
Bir ihtimal, ön camdaki ışık ve yağmur sensörlerini kamera zannetmiş olabilir misiniz?
Teşekkürler Mustafa bey. Doğru söylüyor olabilirsiniz. Şöyle bir düşündüm de bu sensörler başka nerede olacak zaten ☺️ Detaylı bir kaç foto çekip ekleyeceğim. Sizdede geriye takınca aynanın aşağı yönlü hareketinde problem oldu mu hiç ?

Life de fabrikasyon kamera yok ön cam fotoğrafını paylaşırmısın...

IMG_0386.png
IMG_0385.png

Son düzenleme:
oğru söylüyor olabilirsiniz. Şöyle bir düşündüm de bu sensörler başka nerede olacak zaten ☺️ Detaylı bir kaç foto çekip ekleyeceğim. Sizdede geriye takınca aynanın aşağı yönlü hareketinde problem oldu mu hiç ?
Rica ederim :)
Sağ aynanın aşağıya hareketinde bir problem yaşamadım. İlk aracı aldığımda bir kez ayar yaptım, bir daha dokunmadım.

Geri
Üst Alt