Tiguan Kamera Açısı Problemi

derossi

Üye
İsim
turker
Arkadaşlar merhaba,

Golf 7 sonrası Tiguan' a geçtik ancak bütçe life pakete yetti ve sonradan araca dijital gösterge, spor direksiyon ile birlikte kamera taktırdım. Fakat ilginç biçimde kamera aracın arkasından çok yeri gösteriyor. Elegance paketteki orijinal kameraya göre oldukça yanıltıcı bir görüntü. Kamera çin üretimi maalesef. Konuyla ilgili tecrübesi yada çözüm önerisi olan var mıdır?

Ekli dosyalar

• IMG_7276.jpg
    IMG_7276.jpg
    80.1 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_7277.jpg
    IMG_7277.jpg
    77.8 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_2824.jpg
    IMG_2824.jpg
    228.3 KB · Görüntüleme: 64

Arkadaşlar merhaba,

Golf 7 sonrası Tiguan' a geçtik ancak bütçe life pakete yetti ve sonradan araca dijital gösterge, spor direksiyon ile birlikte kamera taktırdım. Fakat ilginç biçimde kamera aracın arkasından çok yeri gösteriyor. Elegance paketteki orijinal kameraya göre oldukça yanıltıcı bir görüntü. Kamera çin üretimi maalesef. Konuyla ilgili tecrübesi yada çözüm önerisi olan var mıdır?
Orjinal fabrikasyon kamerada (highline/elegance/rline) kamera görüş açısı menüden ayarlanabiliyor. Sanırım sorun sizin araca takılan kameranın açısı ayarlanmiyor gibi.

Hayirli olsun Ama
Boyle bir araca cin mali Kamera taktirmak ta bence mantikli deyil tabiki bu Benim gorusum yanlis anlamayin
Herzaman biraz gec olsun Ama orjinal olsun

hocam parametre ile düzelir. hatta işin ehli bir yere giderseniz kalibrasyon ile fabrikasyon gibi teslim ederler size.
Eğer bunu bir yere yaptırdıysanız ve bu şekilde olduğunu görüp size nasıl teslim etmişler ilginç.

hocam parametre ile düzelir. hatta işin ehli bir yere giderseniz kalibrasyon ile fabrikasyon gibi teslim ederler size.
Eğer bunu bir yere yaptırdıysanız ve bu şekilde olduğunu görüp size nasıl teslim etmişler ilginç.
Günü birlik dijital gösterge direksiyon ve kamera yapıldı. Saatlerce bekleyince ilk başta takılmadım am şimdi çok batıyor.

Necati ustanın elindeki parametrelerle yapamadık bir kaç yere daha soracağım bakalım..

Günü birlik dijital gösterge direksiyon ve kamera yapıldı. Saatlerce bekleyince ilk başta takılmadım am şimdi çok batıyor.

Necati ustanın elindeki parametrelerle yapamadık bir kaç yere daha soracağım bakalım..
Necati ustadan başka yere mi yaptırdınız kamerayı vs ?

Necati usta da Çin üretimli kameradan bahsetmişti bana, kalitesi fabrikasyona göre biraz daha iyi demişti. Necati usta yaptıysa çözer o, yeter ki zamanı olsun. :)

Gecmıs olsun.
Konu dısı ama kaç tl ye yaptırdınız acaba?
Bende golf e yaptırmak ıstıyorum
Bugun yarın derken kaldım
Fıyatlar artmıstır

Necati ustadan başka yere mi yaptırdınız kamerayı vs ?

Necati usta da Çin üretimli kameradan bahsetmişti bana, kalitesi fabrikasyona göre biraz daha iyi demişti. Necati usta yaptıysa çözer o, yeter ki zamanı olsun. :)
Yok Necati usta yapmadi aksine çin urununu de tavsiye etmiyor

Gecmıs olsun.
Konu dısı ama kaç tl ye yaptırdınız acaba?
Bende golf e yaptırmak ıstıyorum
Bugun yarın derken kaldım
Fıyatlar artmıstır
Hatirlamiyorum hocam neredeyse bir yil oldu ama o donem en iyi fiyati o arkadas verdi.

Sari sitede vag-ist kullanici adiyla ilanlari var whatsapp tan sorun yardimci olur. Diger urunler icin memnuniyetim oldukca fazla

Geri
Üst Alt