R dönüşüm mü GTI mı?

Hocam GTİ şasi numarası bulmak falan zor iş gibi geliyor. Direk kara düzen Maslak oto sanayide egzozcuya gidip yaptırsak polislerden ceza vb yazarlar mı sonradan. Zaten araba stok olmasına rağmen her çevirmeye giriyorum 😂
:D :D Çevirmeler öyle zaten birden fazla egzoz çıkışı görünce bir egzoz arayışına giriyorlar,canları sağolsun :D.Yani çok abartı bir görüntü ses olmadığı sürece sıkıntı çıkmaz.Ama direkt düz boru cezaya sebebiyet verir,en azından son susturucu kalmalı şahsen EGR iptali falan tamam ama..

Evet arkadaşlar an itibarı ile aracı R dönüşüm olarak çevirmiş bulunuyorum. Süreci merak edenler yeşillendirebilir konuyu

Sonraki bölümün kilidini açmak için Tema Vakfı’na bağış yapacağız anladığım kadarıyla…

Evet arkadaşlar an itibarı ile aracı R dönüşüm olarak çevirmiş bulunuyorum. Süreci merak edenler yeşillendirebilir konuyu

Hayırlı olsun....

Konuyu açıp danıştığına ve karar verdiğine göre senin tüm aşama fotoğrafları ekleyerek tabirinle yeşillendirmen gerek...

Sıfır alıp sattığım 2014 1.2 manuel aracım örnek vereyim bu kasaya en yakışan set...
IMG_0369.jpeg
IMG_0368.jpeg
İlana koymuşlar
https://shbd.io/s/occDHvr6

Son düzenleme:
Hayırlı olsun....

Konuyu açıp danıştığına ve karar verdiğine göre senin tüm aşama fotoğrafları ekleyerek tabirinle yeşillendirmen gerek...
Evet fikir verme konusunda yardımcı olan arkadaşlar sağolsunlar. Tamponda ve montajda canımı sıkan şeyler oldu ama dikkatli bakmayınca gözükmüyor. İşte boya bazı yerlere gelmemiş, bir de ufak tefek çizikler var tamponlarda. Onun haricinde ben de daha tam anlamıyla bakamadım 1 gün boyunca sürdü sonrasında işlemin bitmesi gece yarısı oldu maalesef, birazdan garaja inip fotoları çekicem hocam🤙🏿

Sonraki bölümün kilidini açmak için Tema Vakfı’na bağış yapacağız anladığım kadarıyla…
O da olur hocam, vesilesiyle hayra girilmiş olur:) şaka bir yana ufak tefek hatalar var tamponlarda belki başkasının sorun etmeyeceği ama benim gözüme çarpan. İşlemin bitmesi gece yarısı olduğu için daha ben bile bızıklayamadım araç bitince aldım çıktım direkt. Gün içinde buraya fotoları atmış olurum,

Sonuçta hiçbir şey sağlamlık ve kalite olarak orijinalin yerini tutmaz ama benim şu aşamada istediğim orjinallik değildi, görüntüydü; kızgın bir bakış belki de… O sebeple tam da istediğim gibi oldu. Bir de montaj sırasında arka tamponun sol tırnağının kırılıp fırlayarak gözümün önünden jet uçağı gibi geçmesi olmasaydı. Nereye yaptırırsanız yaptırın işi dükkan sahibi vb değil oranın çalışanı yapacak… belki de çırak. O sebeple yapılan dönüşümün nerede yapıldığına çok önem veriyordum, taki dün bu işlemi yaptırana kadar.

Geri
Üst Alt