R dönüşüm mü GTI mı?

Boeing738

Üye
İsim
Boeing737
Araç
Golf 7
Arkadaşlar selamlar, 2014 golf midline plus aracımı 7.5 R ya da GTİ’ a dönüştüreceğim. Karar veremedim. Hangisini yaptırsam aklım diğerinde kalacak. Yaptıranlardan tavsiye bekliyorum. Fotoğraflarla birlikte fikirlerinize açığım:

Arkadaşlar selamlar, 2014 golf midline plus aracımı 7.5 R ya da GTİ’ a dönüştüreceğim. Karar veremedim. Hangisini yaptırsam aklım diğerinde kalacak. Yaptıranlardan tavsiye bekliyorum. Fotoğraflarla birlikte fikirlerinize açığım:

Rengi nedir aracın

Beyazsa GTI de olur fakat detayların(ön tampon sis farı çitaları) piano black olması daha hoş duruyor, genelde boyasız mat siyah plastik oluyor.
Beyaz golf 7.5 sahibi olarak direk R yapardım herkes yapsa da farklı bir jant vesaire takarak ayrışabilirsiniz. 7.5 da R , 8 de GTI diyorum.

Beyazsa GTI de olur fakat detayların(ön tampon sis farı çitaları) piano black olması daha hoş duruyor, genelde boyasız mat siyah plastik oluyor.
Beyaz golf 7.5 sahibi olarak direk R yapardım herkes yapsa da farklı bir jant vesaire takarak ayrışabilirsiniz. 7.5 da R , 8 de GTI diyorum.
GTİ yapıp pençeleri falan piano black yapsak? Mesela bazı R dönüşümlerde detaylar mat oluyor sanırım zevk meselesi o da

Bir de araç midline plus olduğu için sis farı tesisatı falan çekilecek arasında 6K oynuyor. GTİ olan 38, R için 32 K fiyat aldım.

Ama inan o fiyat deger cunku arac bak der
Her taraf r paket dolu artik bak demiyor

Bence çift u LED farlar golfe daha çok yakışıyor
Önden bakınca çok agresif bir duruşu var U farların fakat açıyı yana alınca yani yandan bakınca bütün karizması gidiyor. Bi de yeni olan J olduğu için daha iyi olur. Zaten eminim ki takacağım farlar şu an üzerinde olan halojen orijinal farlarından daha kötü aydınlatma yapacak orası aşikar. Ama no konfor yes dekor mantığıyla hareket ediyorum 🤠

Geri
Üst Alt