Marka olarak tercih ettiğiniz yağ

Marka olarak tercih ettiğiniz yağ

• Mobil 1

Kullanılan: 6 8.0%
  • Motul

Kullanılan: 8 10.7%
  • Liqui Molly

Kullanılan: 41 54.7%
  • Castroll edge

Kullanılan: 17 22.7%
  • Shell Helix hx8

Kullanılan: 3 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    75
Merhaba Arkadaşlar,
Bugün 5 lt L. Moly yağ
Mann filtrelerimi aldım.
+ karter tapası.

1.700 TL yağ,
Hava filtresi 400 TL
Yağ 240 TL
Polen 450 TL
Karter tapası 50 TL.

Yer: İstanbul Maslak Atatürk Oto Sanayi.

Hayırlı olsun.

Hava filtresinin kauçuk contası ne renk acaba. Açık kırmızı renkte olmalı. Turuncu ise sahtedir.

sahte mann1.png

Hocam 1.2 tsi da sizce castroll edge mi yoksa shell hx mi
Ben castrol kullanmayı uzun zaman önce bıraktım sebebi ise tortu oluşumu diğerlerine göre fazla yapmasıydı şuan ne durumda olduğu hakkında bilgim yok o sebepten halen yapmaya devam ediyor ya da etmiyor diyemem ancak kendi araçlarımda mobil 1 kullanıyorum yetkili servis bakımlı iki vag aracımda da shell yağ kullanan yetkili servisi tercih ediyorum benim önerim hx serisi yerine ultra serisi tercih etmeniz fazladan ödediğiniz birkaç yüz tl size daha iyi koruma sunacaktır👍

Konu sahibi @Onlypoise anketi açıp gitti.
Gelse de konuya tepkisini alsak. Hangisini tercih edecek merak ettim..

Cevap yok.
Muhtemelen ikinci hesaptan girildi.
Neyse..

Hayırlı olsun.

Hava filtresinin kauçuk contası ne renk acaba. Açık kırmızı renkte olmalı. Turuncu ise sahtedir.

Ekli dosyayı görüntüle 72168
Anladığım kadarıyla yedekparça konusunda ilgilisinizve bilgilisiniz bizlerle paylaşmanız çok iyi olmuş teşekkür ederim.
Bende filtremarketim den polen ve hava filtresi aldım internetden hava filtresinde farklı ülke menşei yazıyordu. Polen filtresi germany.

Hocam mann polen filtresi Hava filtresi aldım yeni baktım polen filtresi kullanma kitapçıgında 1. Fotodaki resim bulunmuyor çeşidine göre değişiyor galiba. Mann sitesinde bayii listesinde kaymazlar motor firmadan sipariş verdim.

Geri
Üst Alt