Golf 7 sıfır araç alımında hangi opsiyonlar tercih edilmeli

Hbm

Yeni Üye
İsim
Hanifi
Selamun aleykum arkadaşlar arınıza yeni katıldım. Yeni arac almayı düşünüyordum . Sıfır olursa manuel cam tavan- U led- tungsten gri -içi bej ..! Ama 2. El olursa otomatik dediğim opsiyonlarla almaya çalışam.. Sizce ne yapmalıyım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz , şimdi comfortline - highline arasında kaldım deseniz yazılacak onlarca şey var ama otomatik mi? manuel mi? dediğinizde , aracı hangi şartlarda (şehir içi veya şehir dışı mı ?)  kullanacağınız devreye giriyor , ben şahsen otomatik önceliğim olduğundan donanımdan kıstım , sizde önceliklerinizi belirtirseniz daha net yardımcı olabiliriz.@Hbm

Hoşgeldiniz. Ben olsam sıfır alırım. Bayiilere mail atın, indirimler ile hazırda araç bulabilirsiniz.

@Negatiwe@DoğanARABAC  saolun arkadaşlar . Donanım önceliğim ama otomatik zevki de ayrı biliyorum. Yılda 7- 8 bin civari yol yapıyorum çoğunluk şehir içi . Hıghlıne bayıldım . Dediğim donanımlarda arac bakıyorlar şuan fıyat pazarlık durumu ve hediye falan olur mu 

@Hbm@Negatiwe Serdar hocamızında dediği gibi bayii araştırması yapmadan aceleci davranmayın derim , lakin bende  2. el için yola çıkıp sıfır aldım . 

@OnurD7evet  malesef 2 . Elde öyle bi durum var . En yakın ve en donanımlı araçlar İstanbul'daki bayilerde galiba bi de fiyat en uygun fiyat . Dsg rahatlığı beni cezbediyor . Ama donanımdan da vazgeçmiyorum 

@DoğanARABACI bende sıfır sıpariş verebilirim sadece dsg 2 . El kafama takılan . Sıfır ağustos sonu teslim dendi . Fiyat 81 bin şimdilik . Cam tavan u led tungsten gri içi bej 

@DoğanARABACI bende sıfır sıpariş verebilirim sadece dsg 2 . El kafama takılan . Sıfır ağustos sonu teslim dendi . Fiyat 81 bin şimdilik . Cam tavan u led tungsten gri içi bej 
Sıfır almak iyidir hocam ;) az km yapıyorsunuz zaten. Benzinli sizin için iyi olacaktır.

@yusuf inşallah nasipse bakım .elimde 2014 çıkışlı corolla var onu satım . Manuel alım . Dsg sorun var mı son modellerde 

@yusuf inşallah nasipse bakım .elimde 2014 çıkışlı corolla var onu satım . Manuel alım . Dsg sorun var mı son modellerde 
Ben alacak olsam yine manüel alırım. 10 bin tl ye opsiyon alırım. Dsg den başı yanan yok forumda. 

Geri
Üst Alt