Caddy Aracımla vedalaştım.

Hocam hayırlı olsun. Kardeşimde Ateca var nefis araba. Ben bile niyetine giriyorum ufaktan.

Ateca kaç model hangi paket? Mahsuru yoksa kaça aldınız?

yeni aracınız hayırlı olsun, mahsuru yoksa caddy ne kadara gitti? Bu aralar ben de kendi caddy'mi satmayı planlıyorum fikir olması maksadıyla sordum.
Caddy 1.250'ye sattım.
Hayırlı olsun. Biraz kullandıktan sonra eski bir tiguan kullanıcısı olan sizin yorum ve kıyaslarınız bekliyoruz.
Tiguan ile arasında çok fark göremedim sadece Ateca'da daha fazla donanım var ve benzinli olduğu için daha sessiz. Ayrıntılı deneme şansım olmadı aracı dün aldık daha ve yolda da yeğenim kullandığı için fazla bir şey söylemek erken.
Hocam hayırlı olsun. Kardeşimde Ateca var nefis araba. Ben bile niyetine giriyorum ufaktan.

Ateca kaç model hangi paket? Mahsuru yoksa kaça aldınız?
Ateca FR 2021 model 30 bin km. Kış ve plus paket. 1.320'ye aldım.

Ekli dosyalar

• ateca.jpg
    ateca.jpg
    211 KB · Görüntüleme: 34
  • atecaic.jpg
    atecaic.jpg
    217.8 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Hayırlı uğurlu olsun. Keyifli sürüşler .

2. Elde Seat ve Cupra da full denilen ilanların çoğu özellik olarak sahte.

Neyse ki en sonunda düzgün biriyle karşılaşmışsınız.

Hayırlı uğurlu olsun hocam, bu sene içerisinde arkadaşlarım ve kendim için 3-4 farklı araç alış serüvenim oldu. Hepsinde bahsettiğiniz gibi sorunlar çıktı kimisinde 3. kimisinde 11. baktığımız aracı artık bazı pürüzlerini görmezden gelerek almak durumunda kaldık. İnsanımız pişkinlikte level atlamış durumda aracını satarken her şeyi kulak üstüne yatarak dinliyor olur ya o kadar diyor ancak araç alırken para kırmak amaçlı neredeyse aracın fabrikasyon özelliklerini kötülüyorlar. Umarım artık piyasa stabil bir hal alıp istediğimiz aracı enine boyuna içimize sinerek inceleyerek alıp satacağımızda da yeni sahibine aynı hassasiyetle satabilecek rahatlığa erişiz... Şu ara kurumsal galeriler veya yakın çevreden araç almak daha mantıklı gözüküyor .

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin 🧿

Herkese çok teşekkür ederim.
Bu aracı hiç tanımıyorum Aracım 2021 26. hafta sonrası üretimi olan FR modeli ve Kış paketi ve Plus olarak bu donanımı olan araçlardan. Bunun hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirse çok sevinirim. Seat'ın Ateca FR 2023 fiyat listesi kısmından baktığımda opsiyon olarak altta premium şeklinde donanımlar listelenmiş fakat oradaki bazı donanımlar bizim araçta yok sanırım.

Herkese çok teşekkür ederim.
Bu aracı hiç tanımıyorum Aracım 2021 26. hafta sonrası üretimi olan FR modeli ve Kış paketi ve Plus olarak bu donanımı olan araçlardan. Bunun hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirirse çok sevinirim. Seat'ın Ateca FR 2023 fiyat listesi kısmından baktığımda opsiyon olarak altta premium şeklinde donanımlar listelenmiş fakat oradaki bazı donanımlar bizim araçta yok sanırım.

Hocam FR Plus paketi Ağustos sonrası FR Premium oldu.
FR plusa İlave olarak;
19 jant, kör nokta, arka çapraz uyarı ve yarı otonom asistan geldi.

Geri
Üst Alt