Caddy Aracımla vedalaştım.

Link35

Üye
Araç
Ateca FR
Şu birkaç günlük yeni araç alım sürecinde yaşadıklarım bazı insanların ne kadar karaktersiz ve iki yüzlü olduğunun adeta bir kanıtı gibiydi.

Caddy aracımı satınca 1. tercihim Tiguan, 2. tercihim ise Ateca idi. Tiguan ile anlaştığım kişi karaktersiz çıkınca (anlatmaya değmez biri) Ateca'ya yöneldim ve fiyatı anlaşmak üzereydim ki alt donanım aracını üst donanım kategorisine ilan verdiğini farkettim, hal böyle olunca da tabi ki aracının donanımsız oluşu verdiğim fiyatın altında kaldı ve o verdiğim fiyatın geçerli olmadığını belirttim. Bana hak verdi ve ilanını bir alt kategoride tekrar yayınladı, fakat bir daha iletişim hiç kuramadım belki de utanmıştır.;)

Bu defa da başka bir Ateca arayışına girdim ve Kadıköy Kozyatağında helal süt emmiş biriyle karşılaştım sonunda, fiyatı anlaştık ve bugün itibarı ile satışımızı da yaptık, hayırlı olsun dilekleriyle beraber helalleşip ayrıldık ve yeni aracımızla evimize geldik.

Ekli dosyalar

• 20240102_112113.jpg
    20240102_112113.jpg
    185.9 KB · Görüntüleme: 97

Hayırlı olsun. 2. El alış satış çok zor. Kansız karektersiz çok.
Dikkat edilmeli. En iyisini yapmışsınız. Para ona helal araçta size helal olmalı.

Hayırlı olsun. Ağız tadı ile kullanın inşallah. uyumsuzluğu iyi fark etmişsiniz erkenden

Şu birkaç günlük yeni araç alım sürecinde yaşadıklarım bazı insanların ne kadar karaktersiz ve iki yüzlü olduğunun adeta bir kanıtı gibiydi.

Caddy aracımı satınca 1. tercihim Tiguan, 2. tercihim ise Ateca idi. Tiguan ile anlaştığım kişi karaktersiz çıkınca (anlatmaya değmez biri) Ateca'ya yöneldim ve fiyatı anlaşmak üzereydim ki alt donanım aracını üst donanım kategorisine ilan verdiğini farkettim, hal böyle olunca da tabi ki aracının donanımsız oluşu verdiğim fiyatın altında kaldı ve o verdiğim fiyatın geçerli olmadığını belirttim. Bana hak verdi ve ilanını bir alt kategoride tekrar yayınladı, fakat bir daha iletişim hiç kuramadım belki de utanmıştır.;)

Bu defa da başka bir Ateca arayışına girdim ve Kadıköy Kozyatağında helal süt emmiş biriyle karşılaştım sonunda, fiyatı anlaştık ve bugün itibarı ile satışımızı da yaptık, hayırlı olsun dilekleriyle beraber helalleşip ayrıldık ve yeni aracımızla evimize geldik.
Hayırlı olsun hocam, anlattığın gibi piyasada kanı bozuk çok, Allah kaza bela vermesin güle güle kulanmak dileğiyle.

Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin 🧿

Merhaba öncelikle aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Caddy den ateca ya geçmişsiniz hangi kasa caddy acaba akrabamda son kasa caddy var o da sizin gibi atecaya geçmeyi düşünüyor caddy ile ateca arasında gözlemlediğiniz farklar olumlu ve olumsuz nasıl bahsedebilirmisiniz?

hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olsun(y)

yeni aracınız hayırlı olsun, mahsuru yoksa caddy ne kadara gitti? Bu aralar ben de kendi caddy'mi satmayı planlıyorum fikir olması maksadıyla sordum.

Hayırlı olsun. Biraz kullandıktan sonra eski bir tiguan kullanıcısı olan sizin yorum ve kıyaslarınız bekliyoruz.

Geri
Üst Alt