Bu reklam nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkhnclk

Katılımcı Üye

İsim
gökhan
Araç
golf 7
Ekran resmini aldığım bu reklam çıktı karşıma forumda şaşırdım ve yakıştıramadım 1702185612327.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kişisel verilerin korunması politikası adı altında artık cihazların yanında ne konuşursak ya da klavyeden ne yazarsan onunla ilgili reklamlar çıktığını bilmeyenimiz yoktur.

Ortak kullanılan bilgisayarlarda insanın karşısına nasıl reklamlar çıkacağı kestirilemiyor maalesef.
Benzer durumun daha önce de bahsi geçmişti.
Açıklama yukarıda, ilgili konu aşağıda.
https://www.golftutkusu.com/topic/13687-rahatsiz-edici-reklamlar/

Sayfayı her yenilediğimde farklı google reklamı çıkıyor bu normal google reklamlarında foruma destek oluyor demişti @AhmetCakmak forumun başka bir geliri yok şuan aslında şu koskoca foruma süreklilik için destek vermek gerek...

Sunucu ve altyapı ücretleri için neler yapılabilir konu açmamız gerek...

IMG_3167.jpeg

Aslında bu konuda ben de muzdaribim açıkçası, forumu toplu taşıma vs kullanırken de takip ediyorum. Tepemde birileri dikilirken de açtığım zamanlar oluyor ve bu reklam çıktığında tanımadığım insanlara karşı mahçup hissediyorum kendimi :) .

Foruma özel birşey değil bu durum internette her yerde var.

Çok masumane bir oyun var,
Kelimelik, yaşlı genç ailecek oynuyoruz.
Güzel bir hamle yaparken birine göstereceğiz,
çat göbek atan kıvıran tiktok reklamları,
Beni okeyde hoplat ye beni diyen reklamlar...

@gkhnclk @Emre0884

Sitemizde Google'ın reklamları yayınlandığı için kısıtlamalara rağmen bazen bu şekilde Google'nin de algoritmalarından sıyrılıp sayfada farklı reklamlar gösterilebiliyor. İlgili reklam çıktığında reklamın üzerindeki bildir kısmından reklamı direkt olarak Google'ye bildirebilirsiniz.

Bu ve benzeri sorunlar yaşadığınızda direkt olarak yöneticilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Konu kilitlenmiştir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt