Jantlarım sizce nasıl olmuş

Aynı şeyi düşünüyorum ama takır tukur olacak araba aklımdan geçmedi değil kaliteli bir spor yay almak ama
Iste Ona Cok dikkat edt aldigin yay kaliteli olmali ve araca birer bir uyumlu olmasi lagzim
Obur turlu arabayi guzel gosterir Ama konfor un %50 sini kaybetmis olursun
Sahsen yillar once golf 6 aracima yaptim ve inan 3 ay kullanmadan eski halinde getirdim
Gerci kimisine gore konfor kimisine gore goruntu!!!!

Iste Ona Cok dikkat edt aldigin yay kaliteli olmali ve araca birer bir uyumlu olmasi lagzim
Obur turlu arabayi guzel gosterir Ama konfor un %50 sini kaybetmis olursun
Sahsen yillar once golf 6 aracima yaptim ve inan 3 ay kullanmadan eski halinde getirdim
Gerci kimisine gore konfor kimisine gore goruntu!!!!
Bundan 5 sene önce olsa kesinlikle yay takardım ama şimdi konforu çok bozmak istemiyorum jantlar beklediğim kadar bozmadı aslında konforu ancak yay vs olursa bozulacağı kesin şimdilik böyle devam edeceğim sanırım :)

Verona janta benziyor. Hayırlı olsun

Dynamic 30/1 e benziyo

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-12-09-20-48-48-61.png
    Screenshot_2023-12-09-20-48-48-61.png
    819.9 KB · Görüntüleme: 27
Dynamic 30/1 e benziyo
Evet aynısı gibi ama ben bir model ismi bulamadım bu janta orjinal seat logolu made in germany yazıyor arkasında da ama birtek bazı kaynaklarda leon st wheel olarak gördüm okadar vw durban vs gibi model ismine rastlamadım hiç

Evet aynısı gibi ama ben bir model ismi bulamadım bu janta orjinal seat logolu made in germany yazıyor arkasında da ama birtek bazı kaynaklarda leon st wheel olarak gördüm okadar vw durban vs gibi model ismine rastlamadım hiç
Attığım görsel Seat Leon Katalogu zaten.
Xcellence paket Leonun jantı bu.
Evet alışık olduğumuz şekilde isimlendirilmemiş.

Bence hoş olmuş. Beyaz değil de farklı renk olsaydı kendini daha iyi gösteriyor.

Hayırlı olsun. Excellence Leon jantı diye biliyorum ben de. Fotoyu küçük haliyle telefonda görünce replika Verona mı acaba dedim :) andırıyor o modeli ama bence şık durmuş. Genevayı da andırıyor :) 5 kollu Fr jantları gibi ben Leon jantıyım diye bağırmıyor, golfte alternatif jant modeli olarak değerlendirilebilir

Hayırlı olsun. Excellence Leon jantı diye biliyorum ben de. Fotoyu küçük haliyle telefonda görünce replika Verona mı acaba dedim :) andırıyor o modeli ama bence şık durmuş. Genevayı da andırıyor :) 5 kollu Fr jantları gibi ben Leon jantıyım diye bağırmıyor, golfte alternatif jant modeli olarak değerlendirilebilir
Çok teşekkür ederim :) evet çok leon jantıyım demiyor aslında farklı markaların jantlarını yada bir aksesuarını takmak pek hoşlandığım birşey değil ama bu jant hoşuma gitti 16 hita takacakkrn biranda buna kaydı gönlüm birde orjinal ekipman ürünü olmasıda iyi oldu içime sindi :)

Geri
Üst Alt