Jantlarım sizce nasıl olmuş

SerhatK

Üye
İsim
Serhat Korkut
Araç
Golf 1.0 TSİ
Arkadaşlar selamlar, midline plus golf 7,5 aracım için hita jant lastik arayışım vardı, bugün bir vatandaş ile hita jant üzerine anlaştık gittiğimde seat leonun 17 xcellence jantını gördüm çok hoşuma gitti ve ani bir kararla jantları araca taktırdım, lâkin jant armaları seat olarak kaldı şimdilik bu jantların göbeğinde arma takılan kısım sanırım vw den daha ufak bu sebeple vw arması takamadık yapıştırma armada ben istemedim bildiğiniz bir ölçü varsa orjinal vw arması olarak takabileceğim yardımcı olursanız sevinirim. Görselleri paylaşıyorum benim hoşuma gitti farklı durdu sizce nasıl olmuş?

Ekli dosyalar

• IMG_3655.jpeg
    IMG_3655.jpeg
    305.5 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_3657.jpeg
    IMG_3657.jpeg
    326.1 KB · Görüntüleme: 139

Jant güzel rengide beyazla uyumlu bence. Ama acil yay lazım😉

jantlar güzel olmus size bi sis farı bide katlanır ayna lazım. bide arkada parlak difüzörün fotoğrafı varmı

jantlar güzel olmus size bi sis farı bide katlanır ayna lazım. bide arkada parlak difüzörün fotoğrafı varmı
Teşekkür ederim, tam aklımdakileri söylemişsiniz, katlanır ayna sis farı görsel olarak bunlar işlevsellik olarak logo kamera hız sabitleme ve ön arka sensör istiyorum kısmet zamanla, tam arkası gözüken olmasada arkadan çektiğim fotoğrafı yüklüyorum👍

Ekli dosyalar

• IMG_3651.jpeg
    IMG_3651.jpeg
    259 KB · Görüntüleme: 50
Hayirli olsun
Jant gobegini olcup VW den siparis verebilirsin sonuc olarak sadece VW amblemi olan I alacaksin
Onemli olan gobek olcusu

Teşekkür ederim, tam aklımdakileri söylemişsiniz, katlanır ayna sis farı görsel olarak bunlar işlevsellik olarak logo kamera hız sabitleme ve ön arka sensör istiyorum kısmet zamanla, tam arkası gözüken olmasada arkadan çektiğim fotoğrafı yüklüyorum👍
Maşallah diyelim. Umarım her şey istediğiniz gibi olur. Aklınızda bulunsun amblem kamera yapıcaksanız park sensörü için hiç acele etmeyin derim. Amblem kamera gerçekten çok park sensörü ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Jantlar guzel durmuş ama jantla beraber arabayı gösteren bence basikligi biraz tadında basılırsa çok daha güzel durur

Jantlar guzel durmuş ama jantla beraber arabayı gösteren bence basikligi biraz tadında basılırsa çok daha güzel durur
Aynı şeyi düşünüyorum ama takır tukur olacak araba aklımdan geçmedi değil kaliteli bir spor yay almak ama

Maşallah diyelim. Umarım her şey istediğiniz gibi olur. Aklınızda bulunsun amblem kamera yapıcaksanız park sensörü için hiç acele etmeyin derim. Amblem kamera gerçekten çok park sensörü ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
İyi dilekleriniz için teşekkürlee, tavsiyenizi dikkate alacağım👍

Geri
Üst Alt