Golf 7 için Carplayli RCD 330 ile Normal RCD 330 farkı

ilkaytlgt

Yeni Üye
İsim
İlkay
Araç
Golf 7 Comfortline 1.4 TSI
Arkadaşlar herkese selam Aracım 2015 Comfortline Golf 7 aracımı daha 3 gün önce almış bulunmaktayım ve bir an evvel Bluetoothlu bir multimedyaya geçmek istiyorum aracı almadan öncede yaklaşık 1 haftadır araştırıyordum ve araştırmalarım doğrultusunda bütçe dostu olduğu için karşıma tek bir seçenek çıkıyor oda RCD330 fakat ben tam bilmiyorum bilen arkadaşlar yönlendirir veya bilgilendirirse minnettar olurum ayrıca Carplayli RCD330 için ses kalitesini mahvettiği yönünde yorumlar okudum ve ben ses kalitesinden feragat etmek istemiyorum kısacası şimdi öncelike şöyle sorayım:

1) Carplayli RCD330'lar orjinal ürün mü?
2) Carplayli RCD330 araçtaki ses kalitesini bariz şekilde düşürüyor mu?
3) İkisi arasında ki farklar nelerdir?
4) Siz hangisini almamı önerirsiniz?

Şimdiden çok teşekkür ederim saygılar.

Bütçeyle alakalı bir seçim olur
Rcd330

Ama ses kalitesi ve düzgün bir sistem istıyorsan
Harman mıb2,5 yada Delpi dıscover media 864C
Alacaksın

Bütçeyle alakalı bir seçim olur
Rcd330

Ama ses kalitesi ve düzgün bir sistem istıyorsan
Harman mıb2,5 yada Delpi dıscover media 864C
Alacaksın
Ben birazdaha cebime uygun bir seçim yapmak istiyorum mib2 veya mib2.5 ler sanırsam ciddi rakamlar ve şuan o kadar parayı maalesef veremem.
Benim sormak istediğim sanırsam carplayli RCD330 lar çin versiyon olarak geçiyormuş normal carplaysiz RCD330'lara göre ciddi ses kalitesini bozuyormuş bu doğru mu?

Ben birazdaha cebime uygun bir seçim yapmak istiyorum mib2 veya mib2.5 ler sanırsam ciddi rakamlar ve şuan o kadar parayı maalesef veremem.
Benim sormak istediğim sanırsam carplayli RCD330 lar çin versiyon olarak geçiyormuş normal carplaysiz RCD330'lara göre ciddi ses kalitesini bozuyormuş bu doğru mu?
Ciddi demeyelim. Ses kalitesi gene sizi tatmin eder düzeydedir.

Ciddi demeyelim. Ses kalitesi gene sizi tatmin eder düzeydedir.
Aracımda şuan 6 tuşlu sadece aux girişi olan btsiz ekrandan var eski sahibi Aux girişine takılan ufak bir bt kit hediye etti onla bile baslar çok netti herhangi bir kalite bozukluğu hissetmedim eğer RCD330'a geçersem kalite daha da bozulur mu?

Aracımda şuan 6 tuşlu sadece aux girişi olan btsiz ekrandan var eski sahibi Aux girişine takılan ufak bir bt kit hediye etti onla bile baslar çok netti herhangi bir kalite bozukluğu hissetmedim eğer RCD330'a geçersem kalite daha da bozulur mu?
Rcd330 carplayli orj ürün olmadığından tabikide ses kalitesinde bir düşüş olacaktır fakat o kadar kötü değil zamanla kullandıkça alışırsınız

Benim bildıgim orjinal rcd 330 larda zaten CarPlay yok
Cin malı olanlarda var

Carplay RCD330 cihazlar Çin'den gelen ve arayüz olarak orjinal ile %99 aynı cihazlardır.

Forumumuzda gerek RCD330 gerekse diğer tüm cihazlarla alakalı derya deniz bilgi arşivi mevcut. :) Carplay RCD330 cihazıyla alakalı güncel şu konuya bakabilirsiniz. https://www.golftutkusu.com/topic/20913-rcd-330-deneyimim/

Fiyat/performans olsun derseniz kesinlikle işinizi görür. Ben kullanırken ses anlamında bir eksiklik yaşamamıştım.

Geri
Üst Alt