Kararsizlik

@forzaGilles 205 km/h - 3800 rpm, devamında gözler yoldaydı. s=sofor  

Arkadaslar ya 1.4 tsi yada leon fr dsg konusunda sikinin yok sadece fr bana cekici geliyo albeni der gbi kongoru kaliteyi bilemem ama cokta fark ediceni sanmiyorum sinucta ayni segment ve ayni firma ne kadar degisik olabilirki birde dun arkadasim opel astra 1.4 turbo diye tutturdu bak diye sizler ne dersiniz bu arac hakkinda

@Ferhay FR ile Golf arasında kalite ve konfor olarak iç kısımda bir hayli fark var. İkisine de binip sürdüğünüzde fark ediliyor. Fakat bütçe yetmiyorsa FR alınır sonuçta aynı motor, aynı şanzuman. Ekstra olarak Golf bağımsız süspansiyonlu FR'dan farklı olarak.

Ama FR'ın ledleri muhteşem çekici. Her gördüğümde imreniyorum.

Arkadaslar ya 1.4 tsi yada leon fr dsg konusunda sikinin yok sadece fr bana cekici geliyo albeni der gbi kongoru kaliteyi bilemem ama cokta fark ediceni sanmiyorum sinucta ayni segment ve ayni firma ne kadar degisik olabilirki birde dun arkadasim opel astra 1.4 turbo diye tutturdu bak diye sizler ne dersiniz bu arac hakkinda
Fr alırsanız hep keşke olacak içinizde. Golf boş da olsa sizi mutlu eder ;)

@Wolfsburg pekı sefım sana sole mbı soru sorım ozaman madem ole ben en fazla 50 bın tl cıkarabılırım ama ıstedım seyler bıraz yuksek onuda bılıyorum cam tavan sunroflu olsun sportıf falan vs vs umarım anlamaıssındır benı yaklasık 10 yıldır hayalını kurdum seye yaklastım keske demek ıstemıyorum ama otobana cıktım zamanda o heyecanı yakalamak ıstıyorum kasmasın yanı benı bu yuzden bıraz fr la opel 1,4 turboya yoneldım ama golf 1,4 tsıyların 122 150 hplerını duydm yanı kısacası 520 bın lıran olsa hatcbak bı aracta 4 araba bana sun desem 4 sıralaman nasıl olur rıca etsem solermısn bunu dıger arkadaslarda solesın bakalaım fıkırler ne cıkacak

Geri
Üst Alt