Kablolu android auto bağlanamama sorunu

alpiturk

Üye
Arkadaşlar selamlar, golf 8 1.0 style aracımızı yeni aldık. Samsung s23 telefonumu kablolu olarak bağlamak istedim ancak android auto çalışmıyor, bir türlü bağlanmayı başaramadım. Nette biraz bakınca sorunun Samsung s23 telefonlarda problem olduğunu gördüm. Sizler böyle bir problem yaşadınız mı? Çözebildiniz mi? Neler yapılabilir? Yardımcı olursanız sevinirim

Sorun kablodan değil onu anladım. Sorun VAG grubu ile Samsung S23 arasında :D aralarında uyum sorunu var malesef, nasıl çözülecek bilemiyorum ben de

Upvote 0
Bende M51 var bir ara bağlantı sorunu yaşamıştım. Kabloyu takıyorum şarj ediliyor uyarısı çıkıyor ve Android Auto bağlanmıyordu bayağı bir uğraştım. Telefona takılan kısmı ters çevirince bağlantı kurulmuştu. Bu bazı data kablolarının uç kısımlarının montajında tek taraflı uygulama yapıyor olabilirler.

Upvote 0
Vallahi bende teli s23 ile değiştirdim ve aynı kablo sorunsuz calisiyor
Gerçekten mi ya.başka telefon bağladım çalışıyor ama benim tel çalışmıyor malesef. Bu arada başka arabalarda benim teli kabloyla bağladım gayet güzel çalışıyor android auto. Şu an çok şaşkınım, nasıl çözerim bilemiyorum

Upvote 0
Bende M51 var bir ara bağlantı sorunu yaşamıştım. Kabloyu takıyorum şarj ediliyor uyarısı çıkıyor ve Android Auto bağlanmıyordu bayağı bir uğraştım. Telefona takılan kısmı ters çevirince bağlantı kurulmuştu. Bu bazı data kablolarının uç kısımlarının montajında tek taraflı uygulama yapıyor olabilirler.
Hepsini deneyeyim yarın, teşekkürler

Upvote 0
Bir güncelleme yapayım sorunla alakalı, hala kabloyla android auto yu sağlıklı bir şekilde kullanamıyorum.
Çeşit çeşit üst seviye kablo aldım denedim olmadı.
Tüm usb girişlerinden farklı faklı girişlerden denedim olmadı.
Arkadaşların telefonlarını bağlıyorum ve çatır çatır çalışıyor namussuz.
Kendi telefonumu başka arabalarda deniyorum kablolu ya da kablosuz bağlanıp çatır çatır çalışıyor namussuz :)
VW almanyaya mail attım bu konu ile ilgili, sorunumu anlattım, neler denediğimi yazdım açıklamalarımı ekledim, hatta şasi numaramı da ekledim. 1 hafta sonra cevap geldi ve diyorlar ki benim arabamda android auto yokmuş mirrorlink varmış. Anladım ki VW sallamış beni. Tekrardan yazdım, yazmaya da devam edeceğim açıkçası. Teşekkürler

Upvote 0
Bir güncelleme yapayım sorunla alakalı, hala kabloyla android auto yu sağlıklı bir şekilde kullanamıyorum.
Çeşit çeşit üst seviye kablo aldım denedim olmadı.
Tüm usb girişlerinden farklı faklı girişlerden denedim olmadı.
Arkadaşların telefonlarını bağlıyorum ve çatır çatır çalışıyor namussuz.
Kendi telefonumu başka arabalarda deniyorum kablolu ya da kablosuz bağlanıp çatır çatır çalışıyor namussuz :)
VW almanyaya mail attım bu konu ile ilgili, sorunumu anlattım, neler denediğimi yazdım açıklamalarımı ekledim, hatta şasi numaramı da ekledim. 1 hafta sonra cevap geldi ve diyorlar ki benim arabamda android auto yokmuş mirrorlink varmış. Anladım ki VW sallamış beni. Tekrardan yazdım, yazmaya da devam edeceğim açıkçası. Teşekkürler
Arkadaşlarının telleri senin arabada calisiyor demişsin...

Upvote 0
Arkadaşlarının telleri senin arabada calisiyor demişsin...
Aynen öyle, android auto da carplay de sorunsuz çalışıyor arabada ama benim telle çalışmıyor, bağlanamıyor. Ben bunları VW e yazmama rağmen doğru dürüst okumadan sizin arabanızda mirrorlink var sadece demişler. Benim telde de problem yok o da başka arabalarda çalışıyor. Bir uyumsuzluk var s23 ile vw arasında ama çözemedik. S23 sahibi bir arkadaş kullandığı kablonun linkini atmıştı o kablodan aldım o da çalışmadı. Ne varsa deniyorum bakalım çözülecek mi

Upvote 0
Aynen öyle, android auto da carplay de sorunsuz çalışıyor arabada ama benim telle çalışmıyor, bağlanamıyor. Ben bunları VW e yazmama rağmen doğru dürüst okumadan sizin arabanızda mirrorlink var sadece demişler. Benim telde de problem yok o da başka arabalarda çalışıyor. Bir uyumsuzluk var s23 ile vw arasında ama çözemedik. S23 sahibi bir arkadaş kullandığı kablonun linkini atmıştı o kablodan aldım o da çalışmadı. Ne varsa deniyorum bakalım çözülecek mi
Selam,
Bende aynı sorunu yaşadım, s23 ile. İnsanı baya geriyor.
Yabanci Forumlarda s22 icin ayni sorunun uzun zaman sonra android auto güncellemesi ile çözüldüğünu, s23 için bu guncellemenin beklendiğini yazıyordu. Demekki hala gelmemiş, arabayı değiştirdiğim için son durumu bilmiyordum.

Upvote 0
S22 telefonu Ugreen 50cm lik kablosu veya Samsungun kendi kablosuyla sıkıntısız bağlıyorum. Bir de araç durur vaziyetteyken bağlanıyor bende. Hareket halinde bağlamaya izin vermiyor.

Upvote 0
O bendim.p bende calisiyor sorunsuz dostum.tel s23 ve golf 7 arac

Upvote 0

Geri
Üst Alt