kırmızı arabaya bu jant çok başarılı olur ama 30-40mm lik spor yay ister bence...

Evet yaza yeni jantlarımızla giriyoruz...

18" oz mu alayım yolsa 17" valenciamı derken dün akşam bir baktım bir ilan 18" bergamo ilanda hemen görüşüp gece pazarlığı yapıp çokta uygun bir rakam ile sabah aldım...

Bir jantta ufak bir nazarlık var olsun:)

🧿

IMG_0318.jpeg

Metin hocam merhaba . İmpression aracınızın methini çok duymuştum bende ufaktan başladım doldurmaya aracımı cep numaraniz var ise sizden bilgi almak isterim

Metin hocam merhaba . İmpression aracınızın methini çok duymuştum bende ufaktan başladım doldurmaya aracımı cep numaraniz var ise sizden bilgi almak isterim

Merhabalar...
Veririm tabiki...
Konularımı incele kafana takılan olur ise konuşuruz...

Hayırlı olsun süper denk gelmiş.
benden bişi sormak istiyorum eğer takmadıysanız tek bir jantın yalın ağırlığı nedir acaba ? replikalarla çok fark varmı arada onu merak ettim ?

Hayırlı olsun süper denk gelmiş.
benden bişi sormak istiyorum eğer takmadıysanız tek bir jantın yalın ağırlığı nedir acaba ? replikalarla çok fark varmı arada onu merak ettim ?

Tşk ler...
Şubat sonu takacağım...
Ağırlık konusunda bilgim yok ve tartacak malzemem yok belki lastik montajına gidince onlarda var ise tartarım...

Profil resmindeki araç sizin mi aynı jant değil mi

Tşk ler...
Şubat sonu takacağım...
Ağırlık konusunda bilgim yok ve tartacak malzemem yok belki lastik montajına gidince onlarda var ise tartarım...

Profil resmindeki araç sizin mi aynı jant değil mi
Benimki replika Jant aralarında agırlık olarak ne kadar fark var onu ögrenmek istemiştim o yüzden sordum
eğer imkanınız olursa aklınızda olsun :)

Benimki replika Jant aralarında agırlık olarak ne kadar fark var onu ögrenmek istemiştim o yüzden sordum
eğer imkanınız olursa aklınızda olsun :)

Dediğim gibi montaj zamanı var ise ellerinde söylerim yok ise yapacak bir şey yok benim için...

Nasıl yoruluyormu araç yakıtta belli bir hareket var mo 1.0 mı senin araç...

Arkadaşlar Golf8 1.0 etsi fabrikasyon 18" jant ile gelen araç aramaya devam ediyorum plaka lazım servisten yayı alacağım...

Gören duyan yazar ise memnun olurum...

Son düzenleme:

Dediğim gibi montaj zamanı var ise ellerinde söylerim yok ise yapacak bir şey yok benim için...

Nasıl yoruluyormu araç yakıtta belli bir hareket var mo 1.0 mı senin araç...

Arkadaşlar Golf8 1.0 etsi fabrikasyon 18" jant ile gelen araç aramaya devam ediyorum plaka lazım servisten yayı alacağım...

Gören duyan yazar ise memnun olurum...
Merhaba ewt benim araç 1.0 e-tsi ben alır almaz değiştirdim o yüzden daha önceki halini bilmiyorum ama ortalama 7.5 Lt ile geziyorum sanırım 1.5 lt kadar fark ediyo diye düşünüyorum normalde 5.5-6 lt ile normalde geziliyor diye anlıyorum.

Geri
Üst Alt