Ek Mtv anket

Ek mtv ödeyenler-----ödemeyenler

• Evet ödedim (vatan sana canım feda isterse 25 tane ek mtv olsun yine öderim)

Kullanılan: 25 27.5%
  • Ödemedim (yetti beee bu vergi/haraç zulmü)

Kullanılan: 66 72.5%

• Kullanılan toplam oy
    91
bende seve seve ödeyecez mecbur diyerek ödemeye çalıştım ama bir türlü ödeyemedim borç görünmüyordu.
biraz araştırdım aracım 44 plaka olduğu için çıkmıyormuş. saçma değil mi?

bende seve seve ödeyecez mecbur diyerek ödemeye çalıştım ama bir türlü ödeyemedim borç görünmüyordu.
biraz araştırdım aracım 44 plaka olduğu için çıkmıyormuş. saçma değil mi?

Yerde senet bulup ödeyen karadenizli hikayesi gibi olmuş

Deprem bölgesine ait plakalar ödemiyor.

Gece 12 yi gectik

Şu anda 1 lira faiz binmiş

Aylık mı 1 lira bindi

Günlükmü 1 lira bindi (binmeye devam edecek??) 2 gün gecince anlarız

Screenshot_2023-09-07-00-11-25-185_com.vakifbank.mobile.jpg

Yarın anayasa mahkemesi görüşür ve iptal ederse tadından yenmez ama ben de çok ihtimal vermiyorum. Benim muayeneye bir ay kaldığı için muhtemelen ödeyeceğim. Daha fazla sürem olsa enflasyona ezdirmek için elimden geldiği kadar ödememeye çalışırdım.

@Savatage hocam o faizin günlük olma ihtimali çok yüksek. mb faizi şu an 25 puan. çok basit bir hesapla günlük 0,60 kuruş faiz çıkıyor zaten.

Son düzenleme:
Ülkede yandaş şirketlerin milyonluk hatta katrilyonluk vergileri silinip askıya alınırken patronları servetlerine servet katarken ben üç kuruş maaşımla neden vergi ödeyim.

İş için o bölgeleri dolaştım destek olacak ise hak diye düşündüm fakat şöyle bir gerçek var o kadar yandaş şirketlerin vs vergilerini sildiklerini askıyı aldıklarını düşünürsek neden biz diye düşünmedim değil.ödemedim henüz

Ulan o kadar vergi veriyoruzda bu badem bıyıklı cahiller cebe indiriyor diye yıllarca bas bas bağırdık kimse dinlemedi. Şimdi ne oldu ? BOŞ KASA durumu varken deprem oldu demi ? Evler yıkıldı canlar gitti, adamın derdi o değil 1 hafta sonra EK mtv çalışılmasını istedi. Cebe indirmiyorsa bu paraları en adi şerefsizim !

Bölgede depremzede arkadaşlarım var hala sular çamurlu pis diyor. Su kalmadı çevre ilçelerden illerden alıp geliyoruz diyor çocuk hala.

Allah bin belalarını versin bunların. Ödemedim, ödemeyeceğim.

iyi ki 1.2 tsi ye biniyorum vergi açısından

İptal edilirse, ödeme yapanlar ancak dava açarak iade alabilecekler.
Belkide alamıyacaklar.

iptal olursa geri de vermezlerse askerde levazım da yediğim karpuzlara kavurmalara gofretlere saysınlar

İçimize sinmesede ödedik kimse deprem zedeleri kullanmasın balık hafızalı olmayalım.
Senelerdir deprem zedeler için kesintiler devam ediyor ortada birşey yok insanlar beklemeye
devam ediyor yani önceki depremzedelere sıra gelmedi şimdikilere geçmiş olsun.

Ödedim. İçime sinmedi. "Ben ödemedim; mecbur kalmadıkça ödemem diyene de saygı duyarım."

Geri
Üst Alt