Ani Frende Flaşörlerin ve 3. Stop Lambasının Yanması

Orhan

Üye
İsim
Orhan
Aşağıdaki kodlama geçerlidir:

09-Central Electric

16-Security Acces :31347

10-Adaptation

Açılan pencereden

(11) Dyn.turn.signal modes-Nortwarn-blinken_NBA_Phase_2

kısmını açıp akif ediyoruz

(12) Dyn.turn.signal modes-Richtungs_blinken_rechts

kısmını açıp aktif ediyoruz

(13) Dyn.turn.signal modes-Richtungs_blinken_links

(16) Dyn.turn.signal modes-Warnblinken_Zuendung_EIN

(17) Dyn.turn.signal modes-Warnblinken_Zuendung_AUS

NOT: Devreye girebilmesi için 75 km ve üstü hızlarda ani frenlemede, ABS nin 3 saniye devreye girmesi gerekiyor. Tekrar hareket edince sönüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaptım ama deneme fırsatım olmadı. umarım olmuştur ?

One Life Live it.!!!

Normalde ani frenlemede Dörtlü İkaz yanıyor mu bizim Golflerde? Bu ayrıca bir özellik mi?

@calik  Kodlamayı yaparken o kanalların orjinal değerinin not active olduğunu görüyoruz. Bu özellik kapalı olarak geliyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani benim 2013 1.6 TDI Midline Plus da ani fren de Dörtlü İkaz Lambası yanıp sönmüyor mu?

Bu koflamayı yapınca:

1. 3. stop lambası yanıp sönüyor

2. Dörtlü flaşörler yanıp sönüyor

Öyle mi? Öyle ise nerede yaptırabilirim :)

Bende kodladığım neredeyse bütün araçlarda açtım ama hiçbirinde denemedik :) Olmuştur diye düşünüyorum :D
Bende merak ediyorum aslında yaptigimiz dan beri hiç yanmadi dortluler. Yanması için belli bir hizdami olmak lazım yoksa başka biseymi bilmiyorum. Hatta geçen gün ışıklardan kalktım biraz ilerde öndeki araba durmus son anda fark ettim zor durdum abs devreye girdiği halde yanmadi dortluler.

Bende merak ediyorum aslında yaptigimiz dan beri hiç yanmadi dortluler. Yanması için belli bir hizdami olmak lazım yoksa başka biseymi bilmiyorum. Hatta geçen gün ışıklardan kalktım biraz ilerde öndeki araba durmus son anda fark ettim zor durdum abs devreye girdiği halde yanmadi dortluler.
75 km/h hızın üstündeyken ABS nin 3 sn devreye girmesi lazım.

@calik Şuan açık olduğunu sanmıyorum sizin araçta. İstanbul'da ki gönüllü Hocalarımız yardımcı olacaktır :)

hani otobanda giderken ani fren yapınca dörtlüler yanar ya o özellik Golf'te de var mı?

Bende kodladığım neredeyse bütün araçlarda açtım ama hiçbirinde denemedik :) Olmuştur diye düşünüyorum :D
@fcsrn hocam bunu standart yani her zaman yapma imkanı varmı? abs filan devreye girmeden her frende

( gerçi apachilik korkusuda var ama :)  ) @Orhan

Geri
Üst Alt