Durban 18 mi Salvador 17 mi !!!

Redline

Katılımcı Üye

İsim
Serkan
Merhaba arkadaşlar daha öncedende salvador arayışı içindeydim sonunda buldum şimdi kararsız kaldım. 

17"  konforunu bozmadan 5 kollu spor jant istiyorum yalnız şöyle bir çıkmaza girdim araç rengim tungsten salvador jant koyu kalıyor aracıma göre örnek resim aşağıdaki gibi,

18" durban da silver araç rengine uyuyor durban aldım mı işin içine yay girecek ve iyice sertleşicek düşüncesindeyim çok kararsız kaldım bana bir yardım :)

17 salvador rengi çok sırıtıyormu acaba ? 

image.jpeg

Merhaba arkadaşlar daha öncedende salvador arayışı içindeydim sonunda buldum şimdi kararsız kaldım. 17"  konforunu bozmadan 5 kollu spor jant istiyorum yalnız şöyle bir çıkmaza girdim araç rengim tungsten salvador jant koyu kalıyor aracıma göre örnek resim aşağıdaki gibi,

18" durban da silver araç rengine uyuyor durban aldım mı işin içine yay girecek ve iyice sertleşicek düşüncesindeyim çok kararsız kaldım bana bir yardım [emoji4]

17 salvador rengi çok sırıtıyormu acaba ? 

/monthly_2016_06/image.thumb.jpeg.ab651b11fb8f6370041bf83c08875117.jpeg
Durban cok farkli hocam orjinal bulabiliyorsaniz durban bence kesinlikle.

18 inch@Burak_ hocamin aracinda var konfor cidden o kadar farketmiyor dijonlar ile.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

renkleri ben çok uyduramadım , konfor fark etmiyorsa bu renge durban gidiyor.

@ansolak

Hocam Sonradan mı taktırdı jantları ? Oem  standart spor yay İlemi kullanıyor acaba  ?

@Rust

Bana görede tutmadı içime sindiremedim hocam

@ansolakHocam Sonradan mı taktırdı jantları ? Oem  standart spor yay İlemi kullanıyor acaba  ?

@Rust

Bana görede tutmadı içime sindiremedim hocam
Standart spor suspansiyon ile fabrika cikisi.

OnurD7 dedi:
Bu aracın ilacı Durban bence  /monthly_2016_06/023fa6c38806d27cb23fa114773d17fc.thumb.jpg.2226a1365003ae9497d5c90d2630bba5.jpg

/monthly_2016_06/9b8058f8183d62cbb6f916d710fced94.thumb.jpg.f6cef1b9ded369e99215c537520a9528.jpg

/monthly_2016_06/24f9e5bf3829ecafeb2fe382003a9ce6.jpg.c6b36ecf265a2400169ccfe038d340ef.jpg
Sanki su son resimde komple cam citasi var. Forumda komple cam citasi uygulayan varmi? Cok guzel gozukecegini dusunuyorum.

tek kelime durban diyorum :)  

@ansolak @OnurD7 @EnderJantı aldım diyelim en konforlu lastik hangisi [emoji4]

18" için ?
Tungtenin ilacı duran hocam çok yakışıyor.

Durban alırsanız bir miktar yol sesinde artış olacak. Hem desibel değeri düşük hemde malzemesi yumuşak tek lastik dunlop sp max. Ayrıca sırt desenleri çok sportif duruyor tavsiye ederim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bridgestone turanza almada ne alırsan al :)

konfor olarak michelin lastikleri iyi oluyor genelde ama çok yumuşak lastikler kolay yıpranıyor 18 jantla yanakta 40'a düşecek çukurlardan falan biraz kaçınmak gerek.

sertlik konusuna gelince herkesin limitleri farklı. o yüzden bir şey söylemek zor ama 18 durban ve fabrikasyon spor süspansiyon bence gayet kabul edilebilir bir sertlikte hani standart highline'dan belki %10 daha serttir onuda herkes anlamaz bile.

@Redline

Serkan hocam, alabileceğiniz en iyi lastik yine alman malı Continental SportContact 5 veya 5P modeli daha iyisini bulamazsınız., Michelin eskisi gibi değil artık.., diğer bir seçenek ise Dunlop SportMaxx RT ses seviyesi rakiplerine göre en düşük lastiktir bulması biraz zor olabilir..

Durban candır, gerisi heyecandır ;)

Bende orjinal spor yay ile birlikte var fabrikasyon lastikler olmasına ragmen konfor kotu degıl.Bir önce ki aracımda 16 olmasına ragmen bunu soyluyorum hemde.

Bazen camlarda aracımı takip ettiğimde oluyor durban gercekten bir başka..Ama burada yine kişisel zevkler devreye giriyor tabi kırmızı mavi gri araç almak gibi birşey buda.

@ansolak @OnurD7 @EnderJantı aldım diyelim en konforlu lastik hangisi [emoji4]

18" için ?
Hocam yeni lastikler çıktı piyasaya güncel versiyonlardan seçiminizi yaparsanız daha iyi olur bence

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3

Micheline pilot sport 4

continental conti sport contact 6

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt