Sıfır Formentor mu 2. El Tiguan mı?

Tramer 5664 sorgulamada çıkmıyor. İlk cam çatlamasında ankarada serviste değişti. Sonradan acc ve line assist montajında ise line assist uyumlu cam serviste değişti, montaj dışarıda vag cıda yapıldı.
Ankara servisler olmaz dememelerine sevindim.

Kardeşimde 2020 makyajlı rline var. Onada bindim. Highline&Elegance a göre rline süspansiyonu biraz sert ve dolayısıyla konforda bir nebze düşüyor. Sanırım rline olmasından ve 255x45x19 jant lastikten kaynaklı...tabi yakıtta çok az bir miktar fazla. Ama rline tiguan görünüş olarak daha şık duruyor.
Lastik yanağı kaynaklıdır diye düşünüyorum. Bir de süspansiyonları da farklı olabilir.

bende tiguan enistede formentor var kalabalik aileyseniz formentor kucuk gelebilir. Spordur sert gelebilir. Doluluk acisindan fena degil beklentilerinize gore tercih edin

bende tiguan enistede formentor var kalabalik aileyseniz formentor kucuk gelebilir. Spordur sert gelebilir. Doluluk acisindan fena degil beklentilerinize gore tercih edin
Aynen Formentor bagajı bizim için küçükmüş. Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Formentor elendi. Ateca nın sıfır Fullu de 1.750 civarı ama tercih 2. el Tiguan olur gibi.

Geri
Üst Alt