Golf 8 1.0 Style vs Taigo 1.0 Style

GOLF 8 1.0 Style vs TAİGO 1.0 Style

• Kullanılan toplam oy
    67

emrdmrc

Üye
İsim
emre demirci
Evet Üstatlar 1.400 bin bütçem var son 10 yıldır golf5-6-7 bindim şimdi 8 le devam mı etsem yoksa bir değişiklik yapıp taigo mu alsam aynı model km style paketler 1.400k civarı alınabiliyor anket oylaması ve artı-eksileri ile kısa fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden fikrini paylaşan herkese teşekkürler...

@HONEY abimi dinle. Honey abi bu işin ehli. Golf 8 al. Taigo cok tutmayacak bir araba. Birde golf dünyada en güvenli ve ölüm riskinin en az oldugu arabalardan biri. Tercihin Golf 8 olsun. Bana kalırsa 7.5 al birazda cebine kalır para.

Taigo r line pakette güzel duruyor ama tabiki bir golf style olamaz.. Hem konfor olarak, hem de ikinci el piyasasını düşünürsek tabiki golf derim..

elmayla armut mukayese edilemez. golf her zaman bir adım öndedir, 22 aydır life paket vardı 81.000km onu kullandım şimdi r-line aldım harika ötesi, tabiki zevkler renkler tartılmaz ama golf'ü bir kez daha düşünün derim

elmayla armut mukayese edilemez. golf her zaman bir adım öndedir, 22 aydır life paket vardı 81.000km onu kullandım şimdi r-line aldım harika ötesi, tabiki zevkler renkler tartılmaz ama golf'ü bir kez daha düşünün derim
Samuray Ahmet @samuray_ahmet abi dogru söylüyor. Hadi bakalım golf 8 alacak :) Ama 7.5 almasını tavsıye ettim. Cogu özellik 7.5'ta da var. 8 alabiliyorsan al ama 7.5 highline veya r line alabilirsin. Golfün tüm modelleri güzel. Golf 4 bile harika şuan. Araba eskimiyor yemin ederim. Alman tankı

Samuray Ahmet @samuray_ahmet abi dogru söylüyor. Hadi bakalım golf 8 alacak :) Ama 7.5 almasını tavsıye ettim. Cogu özellik 7.5'ta da var. 8 alabiliyorsan al ama 7.5 highline veya r line alabilirsin. Golfün tüm modelleri güzel. Golf 4 bile harika şuan. Araba eskimiyor yemin ederim. Alman tankı
golf 7 aracımı sattım zaten 7.5 da ek olarak neredeyse aynı sonuçta 400 bin lira üzerine koymuşken değişik birşey olsun istiyor insan :) teşekkürler bu arada tavsiyeniz için

Taigo Rline paket olsaydı düşünülebilirdi fakat elektronik el freni olmaması ve piyasası Golf gibi olmadığından dolayı Golf 8 Style karşısında şansı yok bence.

Golf 8 sınıfının lideri bir araç.
2 oy taigoya verenler taigo sahipleridir😁😁
Tartışılacak 2 araç kesinlikle değiller.
Taigo ara kasa ve avrupada tutulmayan 20. Sınıf ülkere gönderilen bir araç.
Golfün her yerde her koşulda alıcısı binicisi bakıcısı çıkar.
Satarken bile golf hızlı gider.
Parçası hızlı gelir.
Varsa imkan golf YANAR

Taigo alınır ancak golf style ile aynı para olmaz.Golf 1400 taigo 1200 ise alınır çok güzel de binilir.Golfün muadili Q2. Q3 bile olamaz bence.

1.0 Golf 8 Rline'm var ve daha dün taigo life kullandım. Yorumlayacak olursam;

Taigo
  • İç teknolojisi eski. Aydınlatmalar vites topuzu el freni vs.
  • Motor teknolojisi eski.
  • Konsol Polo ile aynı.
  • Ferahlık hissi pek yok.
  • Gösterge golf'ten farklı (pek mutlu olmadım)
  • Malzeme kalitesi çoğunluk sert plastik. Kalite hissiyatı zayıf.
  • Sürüş olarak da biraz zorlayınca arkası gelmeye meyilli.
  • Teyp büyük.
  • Araç 2k km'de olmasına rağmen torpido tarafında trim sesi vardı.

Golf
  • Güncel teknoloji var
  • Konfor güzel düzeyde.
  • Kalite hissiyatı çok daha yüksek.
  • Style baktığınız için Rline'a göre arka bölüm daha ferah. Rline koltuklarından ötürü arka yolcu bölümü klostrofobik biraz.
  • ETSI teknolojisi yakıt anlamında büyük artı sağlıyor. Sakin kullanım ve süzülme ile çok düşük ortalamalar yakalanabilir.
  • İkinci el satışı olarak golf'ün taliplisi daha çok olur.
  • Trim sesi olarak kapılarda gıcırdama oluyor servise gidince çözüyorlar.

Ben oyumu Golf'ten yana kullanırdım.

Bende Golf diyorum.Taigo ara model gibi bisi ya tutarsa diye uretilmis sanki.Golf 7.5 olur 8 olur.Golf olsun camurdan olsun.Bende 7.5 Golf 1.0 dsg 47 k olacak araba ilk gunku gibi ne trim sesi ne bisi nazar değmesin.

Taigo alınır ancak golf style ile aynı para olmaz.Golf 1400 taigo 1200 ise alınır çok güzel de binilir.Golfün muadili Q2. Q3 bile olamaz bence.
Q2 neysede; Q3 ile golf8 i aynı kefeye koymak... bilemedim ne desem...

bu arada taigo, golf8 arasında tercihim golf8 style veya rline 1.5etsi olurdu.

Geri
Üst Alt