Tamponu vurdum , yırtıldı... onarıldı

@enpisagor

eureko sigorta volkswagen kasko , poliçede vw servis mini onarımı yapar diyor. onlar biz gönderiyoruz autoya dedi. auto marka kasko eurekolara biz bakmıyoruz dedi. çözemedim.

tamponu söktürmek istemedim ama mecbur kaldılar. tampon söküldü , plastik kaynagıyla yapıştırdılar. macun ve lokal boya ile tamamlandı. üstteki o gümüş çıtada da çatlamış onu yeni farkettim o kaldı. o kadar düzgün çatlamışki 3 parçalı sandım orayı meğer 2 parçaymış :)

@Orhan sağ olun hocam , yarın fotoğraflayacağım. 

Geçmiş olsun hocam. şu mubarek aylarda Allah daha beterinden saklamıştır inşallah. 

@Rust Geçmiş olsun.yapılan yer hiç belli değil gayet güzel olmuş.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

@Ender teşekkürler , ben de öyle hayra yordum.

@slck sağ olun hocam , güzel iş çıkardılar. bir de biraz daha nazik çalışsalar ustalarımız çok kıymetli. biz kılcal çizik yapmayacak bezler ararken , onlar çok rahat çalışıyor. baktım benim için gerilim filmi oluyor başka yerde bekledim. bir iki yerin boyasını kaldırmışlar tamponda sesimi etmedim daha. obsesif olan benim belki , yada onlar çok umursamaz bilmiyorum.

Orhan dedi:
evet çıta iki parça. 

tamponu bir de alt cepheden geniş yüzey fotoğraflayın bakalım hocam. 

hayırlı olsun. iyi görünüyor.

@Rust
hocam alttan zor da olsa çekebildim. dönerken yağmura yakalandım pek temiz bir görüntü olmadı.

DSC_0174.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orhan dedi:
zahmet verdik teşekkürler hocam. gayet güzel olmuş. hata görünmüyor.

@Rust
estagfirullah hocam , ben asıl çok meşgul ettim buraları , herkese teşekkür ederim.

estagfirullah hocam , ben asıl çok meşgul ettim buraları , herkese teşekkür ederim.
Değerli Hocam 

Geç fark ettiğim mesajlardan sizinkisi

Geçmiş olsun ve dilerim bu tatsız olay son olsun

Gayet güzel iş çıkartmışlar.

Geri
Üst Alt