Tamponu vurdum , yırtıldı... onarıldı

@EMRAH ATTS sagolun hocam

@asturias onarılsa iz kalır mı hocam ?

@ansolak kopan parça yok da kağıt gibi kesildi orası.

@enpisagor teşekkürler , bugün yetişirsem servise bir göstereceğim . sıfır gibi onarılabiliyor mu böyle hasarlar hiç bilgim yok açıkçası.

@Rust onarımı yapılıp buyanır hocam ama servis yaparmı bilmiyorum otokıng veya rs mini onarım şırketleri yapıyor 

@Rust onarımı yapılıp buyanır hocam ama servis yaparmı bilmiyorum otokıng veya rs mini onarım şırketleri yapıyor 
benim kaskonun geçen yıl mini onarımı oto daydı , bu sene mini onarımlarda serviste olacak şekilde anlaşılmış. belki yine servis oraya gönderir bilmiyorum yarın belli olacak.

Daha önce sanayide neleri değiştirmeden onardıklarına şahit oldum hocam hiç bir şey olmaz iz falan kalmaz renkte tutar. Yazık olur bence o hasar için tampon değiştirilirse.  Muhtemelen mini onarım dahilinde yapılır eğer tutar mini onarım limitini geçerse üstünü sizin tamamlamanızı öneririm. Hem kaskonuz delinmez hem de hasar kaydı vs. uğraşmamış olursunuz. 

@Orhan hasarı ilk görüş , o kaynar su etkisi . Allah kimseye yaşatmasın :)  şaka bir yana buna da şükür hocam yana da gelebilirdi , daha kötü sonuç da doğurabilirdi. plastik aksama gelmesi daha iyi. Belki önümüzdeki büyük bir kazayı aldı , bilemiyoruz .

@Onur

inşallah hocam , benim de temennim o yönde . mini ile hallolursa güzel olur , yoksa sanayide yaptıracağım.

dostlar servise götürdüm  , buradan kayıt açsak mini onarıma girmez bu dediler. otokinge yada rs ye göndeririz, yapabilirlerse yapılır yoksa değişime gider dediler , kayıt açmadan otokinge götürdüm orası da marka özel kasko oldugu için yapamıyoruz diyince sanayiye götürdüm. orada yaptırdım , her ne kadar plakann sağında yeni nazarlıklar oluşturmuş olsalar da güzel yaptılar. serviste rötuşlatırım bir ara.

masrafım : 120 tl

13392994_10154525547108888_451074380_n.jpg

DSC_0169.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrn

amin hocam. Allah cümlemize kaza bela vermesin.

Onunla geçmiş olsun her ne kadar kayıt açmıyoruz etmiyoruz deselerde 2009 da bi tampon tamiri yaptırmıştım 236 tl tramerde çıkıyor autokingten.

Mini onarım diye üstelemedim geçenlerde 1997 model astrayı satarken adam tramerden sorgulatmış mahçup olduk.

@burakca

isabet olmuş o zaman  hoca oranın benim kaskoya bakmaması , kayıt çıkmasın diye mini onarıma sokuyoruz zaten.

@rust kolayca halletmiş olmanız sevindirici, ücrette makul Nasıl onardılar hocam?

Kasko şirketiniz hangisi mini onarımı karşılamaması ilginç.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt