Bagajıma su doluyor. Yardım

Omer_D

Yeni Üye
İsim
Ömer
Araç
Golf 7.5
Merhaba. Golf aracıma arkadan vurdular. Bagaj biraz göçtü. Sanayide boyasız göçük düzeltme yaptılar ama şimdi arabayı ne zaman yıkasam bagaj kapağını kaldırdığımda, kapağın ıslak olduğunu görüyorum. Bagaj ıslak değil ama bagaj kapağı ıslak. Hatta bagajdaki far parçalarından da su akıyor. Bagaj kapağının kilit kısmında da su oluyor. İlk aracım. Sanayide nereye götürülür hiç bilmiyorum. Arkadaşlarıma sordum, döşemeciye götür dediler. Sizce ne yapmalıyım. Kendim yapabilir miyim? Stopların kablolarıda ıslak. Bozulacaklar diye korkuyorum.

Yazarım demiştiniz? Sorununuzu çözdünüz mu?
Bugün lastik basıncı ile ilgili bir konu var da onun için dönüş durumunu sormak yeni aklıma geldi.
Özür dilerim unutmuşum. Logo altındaki tahliye hortumu çıkmıştı. Götürüp düzeltirdim. Yardımınız için teşekkür ederim.

Upvote 0
Özür dilerim unutmuşum. Logo altındaki tahliye hortumu çıkmıştı. Götürüp düzeltirdim. Yardımınız için teşekkür ederim.
Rica ederim. Özür anlamında sormamıştım. Sonuç olarak bir sonraki soruna cevap verebilmek için insan ister istemez sorgulama gereği duyuyor.
Soruna çözüm olduğuna sevindim.
Keyifli sürüşleriniz olsun.

Upvote 0
Bagaj logosonun arkasında tahliye kanalı ve hortumu var o hortum yerinden çıkmıştır yada kaza sebebiyle hasarlı hale gelmiştir. Bagaj kapısı arka plastik sökülerek bakılması lazım (Sanırım sorun çözülmüş sizin adınıza sevindim)

Upvote 0

Geri
Üst Alt