GOLF 7'ye uygun çıkma jant tavsiyeleri

@silvershadow

Az uygulanmış soğuk pres iyi midir demek istiyorsunuz hocam?
Değerli Hocam 

Pres yayların doğasına zarar verir.

Bu nedenle Sıcak veya soğuk pres veya yay kestirmeyi tavsiye edemem.

Orijinal Spor yaylar siparişle veya internetten getirtilebilir.  Yani benim önerim orijinal Golf spor yayları.

Eibach yay kullanan Serdar Hocam bu konuda fikir paylaşabilir. @Negatiwe

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jantlar güzel olmuş hayırlı olsun.

Mubea yay kesinlikle önermem verilen paraya yazık, çünkü taktığınızda fark göremeyeceksiniz.

Eibach veya HR yaylar yurtdışında en çok tercih edilen modeller. Almanya, abd ve ingiliz forumlarından bakabilirsiniz kim hangi yayı takıyor diye.

Press olayına karşı değilim, çünkü Mercedes E class coupe ve Bmw 3 serisi coupe gibi premium araçları presleyen profosyonel yerler var.

Herkese hayırlı geceler. Golf alma niyetiyle girdiğim bu stresli ve yorucu araba alma işini audi a3 sportback alarak sonlandırdım (nası olsa kardeş değil mi  :D ) üzerinde 16’’ orjinal jantları var ve bana yetersiz geldiler. Bende onları kışlık lastiklerimle kullanmaya karar verdim. Şimdi de yeni jant alma işine giriştik bakalım iş daha nerelere gelecek kim bilir  8D  bel görselini eklediğim jantın modelini bilen bana bu konuda yardımcı olmak isteyen arkadaşımız vardır  s=aman

DFA09599-C711-49ED-98C8-714D991328CD.jpeg

Herkese hayırlı geceler. Golf alma niyetiyle girdiğim bu stresli ve yorucu araba alma işini audi a3 sportback alarak sonlandırdım (nası olsa kardeş değil mi  :D ) üzerinde 16’’ orjinal jantları var ve bana yetersiz geldiler. Bende onları kışlık lastiklerimle kullanmaya karar verdim. Şimdi de yeni jant alma işine giriştik bakalım iş daha nerelere gelecek kim bilir  8D  bel görselini eklediğim jantın modelini bilen bana bu konuda yardımcı olmak isteyen arkadaşımız vardır  s=aman

Ekli dosyayı görüntüle 15836
Benim de hoşuma gittiler bakayım bende sarı sayfalara :D

Göbeklerini Volkswagen olanından buluruz sanırım piyasada.

17'' Sebring yok çünkü piyasada.

2013-2015 yılları arasında üretilen a3 s-line jantları bunlar. O şekilde arayınca yeterli bilgi elde edemedim. Volkswagenin sebring jantlarına da benziyor. İsmini yada kodunu öğrenebilseydik iyi olurdu  s=s15

2013-2015 yılları arasında üretilen a3 s-line jantları bunlar. O şekilde arayınca yeterli bilgi elde edemedim. Volkswagenin sebring jantlarına da benziyor. İsmini yada kodunu öğrenebilseydik iyi olurdu  s=s15
Ercan hocam gece sarı sitede hatta Audinin yerli/yabancı sitelerinde bile araştırdım jantlara isim vermiyor anlaşılan audi ismini bulamadım ama dediğiniz gibi A3 S-Line jantı diye geçiyor.

3000 TL civarı da bulunabiliyor görünüyor.

Ercan hocam gece sarı sitede hatta Audinin yerli/yabancı sitelerinde bile araştırdım jantlara isim vermiyor anlaşılan audi ismini bulamadım ama dediğiniz gibi A3 S-Line jantı diye geçiyor.

3000 TL civarı da bulunabiliyor görünüyor.
Malum sarı sitede buldum bitane ama aynısı mı bilmedim 

3016B819-C041-4685-A062-2FB072981563.png

Geri
Üst Alt