Led J Farlar (Tamamlandı)

Hocam selamlar, bende sy marka çift j farlardan aldım ancak 10 günlük kullanımdan sonra selektör attığımda kısalardaki perde açık kalıyor. Sürekli selektör attığımda bazen düzeliyor bazen ise takılı kalıyor. Siz böyle bir problem ile karşılaştınız mı?

Hocam selamlar, bende sy marka çift j farlardan aldım ancak 10 günlük kullanımdan sonra selektör attığımda kısalardaki perde açık kalıyor. Sürekli selektör attığımda bazen düzeliyor bazen ise takılı kalıyor. Siz böyle bir problem ile karşılaştınız mı?
Selam.
Yaşamadım böyle bir durum ilk kez duyuyorum arızalı olabilir aldığınız far çifti. 30 Mayıstan beri kullanıyorum sadece ilk yıkamada içerisine 1-2 damla su aldı izi kaldı bir de benden ötürü photonun en yüksek ledini kullanınca camın içinden hafif hafif vernik çatlaması oldu. Camlarını değiştireceğim bakalım

Ufuk çizgisi gayet düz ve net. Yeterli teşekkür ederim. Bendeki malesef katmanlımı desem basamaklımı bilemedim bir
Çözüm bulmam gerek yada değiştirecem
Sizde fotoğraf ekleyebilir misiniz hocam katmanlı dediğiniz nasıl oluyor anlayamadım

Hocam o çizginin olması normal o çizgi bütün mercekli farlarda vardır kendimce ben ona merdiven diyorum sol farın merdivenden üst kısmıyla sağ tarafın alt kısmının eşit olduğu zaman zaten far ayarı olmuş oluyor sizin far ayarınız doğru değil ondan öyle geliyor attığın resme dikkatli bakarsanız ben de aynı çıkıntılar var yani bütün araçlar da olur hatta @Firatt35

Olması gereken far ayarı böyle olmalı yüksekliğini kastetmiyorum tabi ki onu lazer makinesine tutturduğunuzda ayarlanırda, sağ ve sol eşit değil sizde duvara tutun hocam torx anahtarıyla ayarlayın farın üstünden çevire çevire üst paraprafta olması gereken durum kırmızı çizginin hizasında olmalı sağ tarafta o yüzden siz memnun kalmıyorsunuzdur

Ekli dosyalar

• IMG_2382.png
    IMG_2382.png
    184.8 KB · Görüntüleme: 21
Hocam o çizginin olması normal o çizgi bütün mercekli farlarda vardır kendimce ben ona merdiven diyorum sol farın merdivenden üst kısmıyla sağ tarafın alt kısmının eşit olduğu zaman zaten far ayarı olmuş oluyor sizin far ayarınız doğru değil ondan öyle geliyor attığın resme dikkatli bakarsanız ben de aynı çıkıntılar var yani bütün araçlar da olur hatta @Firatt35

Olması gereken far ayarı böyle olmalı yüksekliğini kastetmiyorum tabi ki onu lazer makinesine tutturduğunuzda ayarlanırda, sağ ve sol eşit değil sizde duvara tutun hocam torx anahtarıyla ayarlayın farın üstünden çevire çevire üst paraprafta olması gereken durum kırmızı çizginin hizasında olmalı sağ tarafta o yüzden siz memnun kalmıyorsunuzdur
Akşam düzgün bir yere çekip ayarlicam bakalım. Teşekkürler

Hocam bu instagram olsun diğer sanal mağazalarda olsun satılan farın SY veya VLAND olduğunu nasıl anlarız ? @Vagger_Boy
İthalatını yapan firmanın aracılığıyla giren farlar oluyor aslında hocam. Bunların markası ne SY ne de VLAND. Sadece SY’de, VLAND’de bir ihracat firması olduğundan SY kargo aracında taşınmış farı almanız daha iyi olur diyorum kısacası. Üzerinde etiketi oluyor farın üstünde SY olduğuna dair oradan anlayabilirsiniz

Selam.
Yaşamadım böyle bir durum ilk kez duyuyorum arızalı olabilir aldığınız far çifti. 30 Mayıstan beri kullanıyorum sadece ilk yıkamada içerisine 1-2 damla su aldı izi kaldı bir de benden ötürü photonun en yüksek ledini kullanınca camın içinden hafif hafif vernik çatlaması oldu. Camlarını değiştireceğim bakalım
Hocam merhabalar aracı degistigim için bende çift j far alacağım senin önerilerin üzerine SY marka far ve photon milestone blackedition kombinasyonu düşünüyorum sormak istediğim şey bu vernik atması gerçekten ampulden kaynakli ısınmaya bağlı mi yoksa başka bir sebebi var mıdır ?eğer varsa önceden bir tedbir alabilir miyiz stek marka ppf kaplatmayi dusunuyorum korumak adina
Çünkü önceki aracımda ben de akd far alıp stark 360 ampullerle far ilk taktigim gün stek marka ppf ile korumaya aldıktan sonra yaklaşık 8 ay kullandım ve bir vernik atması vs yasamadim o nedenle sormak istedim

Hocam merhabalar aracı degistigim için bende çift j far alacağım senin önerilerin üzerine SY marka far ve photon milestone blackedition kombinasyonu düşünüyorum sormak istediğim şey bu vernik atması gerçekten ampulden kaynakli ısınmaya bağlı mi yoksa başka bir sebebi var mıdır ?eğer varsa önceden bir tedbir alabilir miyiz stek marka ppf kaplatmayi dusunuyorum korumak adina
Çünkü önceki aracımda ben de akd far alıp stark 360 ampullerle far ilk taktigim gün stek marka ppf ile korumaya aldıktan sonra yaklaşık 8 ay kullandım ve bir vernik atması vs yasamadim o nedenle sormak istedim
Merhaba, farları ilk aldığımdan beri ppf kaplı ve katana edition + black edition kullandım. İki farda da vernik atması oldu. Farcıya sorduğumda tanesini 3.000 TL’den yapacağını söyledi camları değiştirerek. Ppf ile kullandığım için aldığım yer böyle bir şey olduğunu söyledi bana. Photonlar aşırı ısınıyor evet. Starkların durumu nedir bu konuda bilgim yok. Ama görsel ufak bozukluk dışında aydınlatmada engel bir durum asla yok şu an bende gittiği yere kadar kullanıp sonrasında orjinal çift j 4 yöne merceği hareket eden farlara geçeceğim

Ben J far almıştım İnternetten ful led herşey içinde hazır @MST42 ustamı taki bulana kadar çok teşekkür ederim kendisine J farları sıfır taktık hatta sağolsun mağduriyetimden Animasyonlu J far Ve photon ultimate serisi ve sonuç gerçekten harika kesinlikle tavsiye diyorum. Ustanın ilgi ve alakası için ayrıca teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• 2fde4b1c-fe64-49ba-9316-4ae59a0a9b9b.jpeg
    2fde4b1c-fe64-49ba-9316-4ae59a0a9b9b.jpeg
    92.5 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Üst Alt