ÇİFT U LED

sağolun hocam. gti olunca tamponda değişiyor sanırım. mevcut tampon tamir edilecek. far işine karar veremedim. araştırıyorum. çıkma far 250-300 civarı tek. sıfırı 600-700 tek. 1650 veya 2250 verdiğine değermi, ilerde sorun çıkarmı. çıkarsa muhatap yok. muayene temmuz sonunda, orada sorun olurmu vs. insanın aklını kurcalıyor.
Değerli Hocam

Orijinal U Led yapmak için yapılacaklar cidden zahmetli ama değer.

Araç Highline ise uyum sorunu yaşanmıyor, ancak comfortline araçta on panjurun Highline olanla değişmesi gerekiyor.

İbrahim Hocamdan haber bekliyorum. Maliyet oldukça önemli. @ibrahim043

Değerli Hocam

Orijinal U Led yapmak için yapılacaklar cidden zahmetli ama değer.

Araç Highline ise uyum sorunu yaşanmıyor, ancak comfortline araçta on panjurun Highline olanla değişmesi gerekiyor.

İbrahim Hocamdan haber bekliyorum. Maliyet oldukça önemli. @ibrahim043
Murat hocam araç comfortline. dolayısıyla dediğiniz gibi tamponda değişecek. replika çift uled ortalama 2000tl civarı. neticede replika olduğundan çekincelerim vardı. orjinal çift uledin fiyatı malum. sonuç olarak vazgeçtim bu sevdadan. çıkma temiz far buldum, 250tl. tamponda tamir edilecek. minimum maliyetle işi halledeceğim. ileride nasip olursa çift uled ve tampona vereceğim parayı şimdiki aracın üzerine katıp, birazda üzerine ilave edip highline almak daha mantıklı geldi bana.

öneriniz için teşekkürler.

Geri
Üst Alt