ÇİFT U LED

Orhan Hoca dedi:
Hocam çok iyi duruyor. hayırlı olsun. sıra jantlara gelmiş gerçekten. :'(

@010salih
Cumartesi onada el aticam :)

@010salih Hocam bu DR.ecu ne oluyor tam olarak? sadece istanbulda mı var yoksa farklı illerde bayiilikleri var mı? ve bunu takınca muayene durumu ne olacak?
Merkez bayisi Istanbul ama çorluda da bayilikleri mevcut.. Muayeneden sorunsuz gecebiliyo bu farlar gidip konustim adam en kotu h7 normal ampul tak gel hallederiz sorun yok dedi..

@010salih Hocam hayırlı olsun. Aracın duruşunu tamamen değiştiriyor. Halojen farda ki o boşluğu alıp yerine asi bakışlar katmış. :)

Fiyatı da uygun duruyor. Takım fiyatı değil mi 2000TL. 
Baya baya degisti ya , aynen takim fiyati..

Can hocam önemli olan içindeki far ampulü. O ampul halojen olduğu sürece muayenede sorun olmaz. Aliexpresten alınırsa çok daha ucuza gelecektir ;)
Amerikada arkadasim var onunla gorustum 1 ay sonra buraya gelcek , 150 lira gibi bi fiyat oynuyo arada montajla birlikte ki gumruge takilma riski var garanti yok vs vs..

Çok güzel olmuş, araç tamamen değişmiş.

Ufak bir tavsiyem, ön panjurun da değişmesi gerektiği. Highline panjurunun krom çıtası daha ortada ve kalın. Farın sinyal çizgisi ile bütünleşik duruyor ve birbirini tamamlıyor.
Simdilik benim icin goze batmiyo ama ilerleyen gunlerde bi gti panjur niye olmasin..

@010salih Bu farlarla birlikte afl kiti uyumlu çalışır mı? Afl kiti ekletip bu farları takmayı düşünüyorum. 

Can hocam önemli olan içindeki far ampulü. O ampul halojen olduğu sürece muayenede sorun olmaz. Aliexpresten alınırsa çok daha ucuza gelecektir [emoji6]
Yusuf hocam ne dersiniz girsek mi bu işe ?? Valla çok güzel duruyor, aydınlatma da iyi ise? Sizde destek olursanız yapabiliriz ?

Yaza İstanbul'a dahi gelebilirim [emoji5][emoji41]

Yusuf hocam ne dersiniz girsek mi bu işe ?? Valla çok güzel duruyor, aydınlatma da iyi ise? Sizde destek olursanız yapabiliriz ?

Yaza İstanbul'a dahi gelebilirim
emoji5.png
emoji41.png
+1 :D

Arkadaşlar yanlış anlamadıysam bu çift u led farlar aliexpreste satılan replika u ledler. Benim araçta olanın aynısı. 

AFL kit uyumlu değil. Ancak far yükseklik ayar düğmesi çalışıyor. İçindeki xenon kit ve ampül de iyiyse çok iyi performans veriyor. Arabanın da tipi değişiyor. Ortalama 1500-2000 TL arasına sahibinden.com ve bahsedilen dükkan gibi yerlerde var. 

Ben şahsen memnunum. Ali expres yada bu tarz yerlerden alıp kullanabilirsiniz. Arabanın tipi değişiyor cidden ve çift u ledler özellikle coming home ve leaving home sırasında çok güzel duruyor. Ne olursa olsun ürün replika. Servise giderken eskilerini takmakta fayda var ki garantinizi bozmasınlar. 

Muayeneden geçmek istiyorsanız da xenon farların yerine normal ampül takmanız şart. 

Ek olarak: Ben ali expresten sipariş etmiştim ve iyi bir elektrik ustasına taktırdım. Çok basit bir montaj vw bilen elektrikçiler kolayca hallediyor. Montaja da 100TL civarı istiyorlar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

emoji5.png
emoji41.png
Hocam yaza belki :) şu an bütçe el vermiyor :)

Bu farlardan daha önce diğer forumlardan takan bir arkadaş amerikan parkları açıp bcm modülünü yakmıştı hani dipnot olarak paylaşmak istedim :) hayırlı olsun bakışlar fena

Sent from my iPhone using Tapatalk

@010salih hayırlısı olsun güzel günlerde kullanın bizim bu taraflara gelirseniz canlı canlı görürüz belki ?

@010salih Bu farlarla birlikte afl kiti uyumlu çalışır mı? Afl kiti ekletip bu farları takmayı düşünüyorum. 
Valla afl sistemiyle baya maliyetli oluyor onuda sordum..

emoji5.png
emoji41.png
Gelirseniz her turlu yardimci olurum buralarda.. dedigim gibi far ayari istiyor ama ayarsiz bile halojenlerden kat kat daha iyi :)

Arkadaşlar yanlış anlamadıysam bu çift u led farlar aliexpreste satılan replika u ledler. Benim araçta olanın aynısı. 

AFL kit uyumlu değil. Ancak far yükseklik ayar düğmesi çalışıyor. İçindeki xenon kit ve ampül de iyiyse çok iyi performans veriyor. Arabanın da tipi değişiyor. Ortalama 1500-2000 TL arasına sahibinden.com ve bahsedilen dükkan gibi yerlerde var. 

Ben şahsen memnunum. Ali expres yada bu tarz yerlerden alıp kullanabilirsiniz. Arabanın tipi değişiyor cidden ve çift u ledler özellikle coming home ve leaving home sırasında çok güzel duruyor. Ne olursa olsun ürün replika. Servise giderken eskilerini takmakta fayda var ki garantinizi bozmasınlar. 

Muayeneden geçmek istiyorsanız da xenon farların yerine normal ampül takmanız şart. 

Ek olarak: Ben ali expresten sipariş etmiştim ve iyi bir elektrik ustasına taktırdım. Çok basit bir montaj vw bilen elektrikçiler kolayca hallediyor. Montaja da 100TL civarı istiyorlar. 
Valla aynen aydinlatma falan 10 numara ama ufak bi ayar istiyo farlara o kadar onuda bu hafta halledicem kismetse o zaman detayli resim video vs paylasabilirim..

Hocam yaza belki :) şu an bütçe el vermiyor :)
Kismet :)

Bende öyle Yusuf hocam yaza yapabiliriz ama, bi de kacirdim Sanirim siz 17 janta geçiş yaptınız? Onlar Nasıl

Bu farlardan daha önce diğer forumlardan takan bir arkadaş amerikan parkları açıp bcm modülünü yakmıştı hani dipnot olarak paylaşmak istedim :) hayırlı olsun bakışlar fena

Sent from my iPhone using Tapatalk
Insallah oyle bi sorunum olmaz benim zatrn standart %30 acik :)

@010salih hayırlısı olsun güzel günlerde kullanın bizim bu taraflara gelirseniz canlı canlı görürüz belki ?
Valla kismetse 8 mayis ataturk olimpiyat , 15 mayista tekirdagda olucam gelirseniz gorusuruz :)

@yusuf Hayırlı olsun hocam, kusura bakmayın kaçırmışım. Lastiklerin özelliği nedir? 16 için de iyi mi goodyear? bende hankook geldi ne beğendim ne begenmedim, orta karar :)

@yusuf Hayırlı olsun hocam, kusura bakmayın kaçırmışım. Lastiklerin özelliği nedir? 16 için de iyi mi goodyear? bende hankook geldi ne beğendim ne begenmedim, orta karar :)
17 ve 18 de iyi diyorlar. Bir nevi performans lastiği. 15 16 performans yerine konfor odaklı olmalı ;) 15 de mislen vardı o da iyiydi. Yol sesi arttı şimdi ama yol tutuş ve görüntü önüne geçti yol sesinin.

Geri
Üst Alt