Araç rölantide titriyor(ÇÖZÜLDÜ)

Firatt35

Katılımcı Üye

İsim
Fırat
Araç
Golf 2014
Arkadaşlar 245 binde 2014 model golf 7 aracımız var fakat ilk binip çalıştırdığımda yani araç daha soğukken rolantideyken titreme oluyor ve bu rahatsız edici bir sorun haline geldi. Kırmızıda durduk diyelim motor çalışıyor fakat hissedilir bi tekleme titreme artık adlandıramadım umarım anlaşılmıştır. Sorun ne olabilir çözemedim. Araştırmalarım sonucunda buji veya enjektör den olabilirmiş varsa bilgi sahibi yardımcı olabilir mi lutfen

Benzer bir sorunu yaşadım şanzıman ve motor kulağını bir kontrol ettirin derim

Upvote 0
titreme çok hafifse yakıtı değiştirmenizi öneririm, ben shellden aldığımda benimde kırmızıda falan durduğumda hafif bir titreme oluyor, bitirip petrolofisinden aldım titreme geçti, vmax midir nedir o güzel yakıta benziyor. benim araç benzinliydi tekrar ederse buradan bilgi veririm

Upvote 0
Arkadaşlar 245 binde 2014 model golf 7 aracımız var fakat ilk binip çalıştırdığımda yani araç daha soğukken rolantideyken titreme oluyor ve bu rahatsız edici bir sorun haline geldi. Kırmızıda durduk diyelim motor çalışıyor fakat hissedilir bi tekleme titreme artık adlandıramadım umarım anlaşılmıştır. Sorun ne olabilir çözemedim. Araştırmalarım sonucunda buji veya enjektör den olabilirmiş varsa bilgi sahibi yardımcı olabilir mi lutfen
Aracınız kaç motor

Upvote 0

Geri
Üst Alt